Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Vudijam Harelsonam uzticēta nežēlīgā Pulkveža loma. (Foto: Vida Press)

Iespaidīgi specefekti un krāšņas ainas filmā “Karš par Pērtiķu planētu”

Shortcut
2017. gada 9. novembrī 12:51 2017. gada 9. novembrī 12:51
Kasjauns.lv
Spriedzes un zinātniskās fantastikas piedzīvojumu filmā “Karš par Pērtiķu planētu” turpinās cilvēku un pērtiķu cīņa par to, kurš būs valdnieks uz Zemes. Filmas vizuālos specefektus veidojis četru Oskaru balvu ieguvējs, mākslinieks Džo Leteri.

Režisora Meta Rīvsa jaunākā filma “Karš par Pērtiķu planētu” (War for the Planet of the Apes) ir turpinājums 2014. gada kino lentei “Pērtiķu planētas atmoda”. Ģenētiski modificēto pērtiķu armiju gaida jauns izaicinājums – viņiem ir jādodas nāvējošā cīņā pret cilvēku armiju, kuras priekšgalā atrodas nežēlīgais Pulkvedis (aktieris Vudijs Harelsons). Pērtiķu vadonim Cēzaram (aktieris Endijs Sērkiss) un Pulkvedim nāksies tikties episkā kaujā, lai noskaidrotu, kura no sugām dominēs uz planētas – pērtiķi vai cilvēki.

Vudijam Harelsonam uzticēta nežēlīgā Pulkveža loma. (Foto: Vida Press)


Talantīgais filmas vizuālo efektu mākslinieks Džo Leteri pēdējos sešus gadus lielākoties strādājis pie “Pērtiķu planētas” triloģijas, par kuru runājot skatītāji un kritiķi uzteic viņa spējas radīt skatus, kas acumirklī neliecina par specefektu izmantošanu. „Šajā filmā esam tālu no civilizācijas, apstākļi ir skarbi, bet mans darbs ir izstrādāt katru ainu līdz sīkākajai niansei. Pērtiķu kažoks manam darbam ir īsts izaicinājums – tajā ir miljoniem sīku šķiedru, kuras visas reaģē uz gravitāciju, apgaismojumu, un, ja tam uzlīst ūdens vai uzkrīt sniegs, tad darbs kļūst vēl sarežģītāks. Protams, tāpēc tas arī ir tik aizraujošs,” stāsta Džo.
Fantastikas filmas jaunāka daļa skatāma Shortcut Premiere angļu valodā un ar latviešu un krievu valodas subtitriem.

Shortcut Films piedāvā noskatīties arī pārējās trīs "Pērtiķu planētas" daļas.


Skaties Shortcut savā telefonā, datorā vai planšetdatorā. Tagad pieejama arī Shortcut Box ierīce, kas visu saturu ļauj ērti vērot praktiski jebkurā TV ekrānā. Iespējams izmēģināt 30 dienas bez maksas!

Citi šobrīd lasa

Juris un Aija Kaukuļi atklāj savu laulības recepti: "Mūs tur kopā rokenrols" 6
Kā izskatās Saulkrastu "zelta atejā" - publiskajā tualetē par 100 000 eiro 70
Asinis stindzinošs VDEO: šaušalīga motociklistu avāriju virkne Krievijā 10
Pievienot komentāru

Виталину Цымбалюк-Романовскую и Прохора Шаляпина заметили в ЗАГСе

Аниматоры, звездные гости, сказочный торт: дети Пугачевой и Галкина с размахом отметили 5-летие