Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Skolas direktorts, kurš domā, ka viņš ir ārkārtīgi entuziastisks un neticami apķērīgs supervaronis, vārdā Kapteinis Apakšbiksis (Foto: Publicitātes foto)

Lieliska izklaide maziem un lieliem! “Kapteinis Apakšbiksis: pirmā episkā filma” 6

Shortcut
2017. gada 13. oktobrī 10:05 2017. gada 13. oktobrī 10:05
Kasjauns.lv
Jautrā un aizraujošā animācijas filma “Kapteinis Apakšbiksis: pirmā episkā filma” neatstās vienaldzīgus ne mazos, ne lielos skatītājus. „Šajā filmā vienmēr ir jautri, nekas nevar aiziet greizi,” apgalvo galvenās lomas ierunātājs aktieris Kevins Hārts.

Animācijas filma “Kapteinis Apakšbiksis: pirmā episkā filma” balstīta uz tāda paša nosaukuma grāmatas motīviem, kuras autors ir Deivs Pilkijs. Grāmata izraisījusi lielu ažiotāžu bērnu vidū, tās daļas citu pēc citas izpērk no veikalu plauktiem, tāpēc vēl jo interesantāk ir redzēt, kā režisors Deivids Sorens spēlējas ar stāsta tēliem, tos „atdzīvinot”.

Divi labākie draugi Džordžs un Harolds pavadījuši vairākas stundas, veidojot komiksu grāmatas varoni Kapteini Apakšbiksi. (Foto: 20th Century Fox Licensing/Merchandising / Everett Collection/ Vida Press)


Filmas varoņi Džordžs Bērds un Harolds Hečkinss ir divi izdomas bagāti jokdari, kuri var pavadīt neskaitāmas stundas savā koka namiņā, radot dažādus komiksus. Kad viņu ļaunais direktors draud puikas izšķirt katru savā klasē, draiskulīgie zēni nejauši viņu nohipnotizē, liekot direktoram domāt, ka viņš ir ārkārtīgi entuziastisks un neticami apķērīgs supervaronis, vārdā Kapteinis Apakšbiksis.

Džordža lomas ierunātājs Kevins Hārts ar dēlu Hendriksu filmas pirmizrādē. (Foto: Vida Press)


Galvenā varoņa Džordža balsi ierunājis amerikāņu aktieris un viens no Holivudas komēdiju šovu lielākajām zvaigznēm Kevins Hārts. Aktieris intervijā sacījis, ka viņa dēls Hendriks ir liels Kapteiņa Apakšbikša fans un spēlēt vienu no bērna mīļākās grāmatas varoņiem un lielākajiem blēņdariem bija liels gods un reizē izaicinājums.
„Mana balss nav bērnišķīga, bet, tiklīdz liek runāt kā bērnam, esmu spiests eksperimentēt un atrast īsto tembru. Mēģināju daudzkārt, līdz izdevās. Redzot rezultātu, ir patīkams gandarījums un gribas smaidīt,” tā Hārts.
Jautrā animācijas filma Shortcut Premiere pieejama tās oriģinālajā – angļu – valodā un ar latviešu un krievu valodas subtitriem.
Skaties Shortcut savā telefonā, datorā vai planšetdatorā. Tagad pieejama arī Shortcut Box ierīce, kas visu saturu ļauj ērti vērot praktiski jebkurā TV ekrānā. Iespējams izmēģināt 30 dienas bez maksas!

Citi šobrīd lasa

Sirds un smaganu veselība: vai beidzot pierādīta saistība? 1
Milzu ugunsgrēka apdraudētais Stiklu ciems jau pamatīgi cieta 92 gadu senā pagātnē 5
Nogrimstot tūristu laivai, ezerā ASV iet bojā 17 cilvēki 1
Skatīt visus komentārus

Отец насиловал дочерей, а их мать молилась, вместо того чтобы вызвать полицию

Анастасия Волочкова в Турции: мини-бикини, невероятные шпагаты и "голые" фото