Trauslā Ieva Florence smēdē kaļ, metina un zāģē. VIDEO

Shortcut
5. janvārī 13:44
Ja mīlam to, ko darām, vai dzimumam un stereotipiem ir nozīme? Šādu jautājumu visām skatītājām uzdos atraktīvais izaicinājuma šovs “Kurš Kuru”, kas jau šovakar plkst. 21:00 startēs pirmajā, īstajā un vienīgajā televīzijā sievietēm “STV Pirmā!” Tajā šarmantā aktrise Ieva Florence un improvizators Rihards Sniegs viens otru izaicinās, mainīsies lomām un izmēģinās tipiskas pretējā dzimuma profesijas, lai darba dienas beigās noteiktu – kurš kuru?

Turklāt arodu apgūs no labākajiem sava amata meistariem. Šova pirmajā sērijā Rihards izaicinās Ievu kļūt par kalēju. Tāpēc aktrisei būs jāpārvar savas bailes no asiem un bīstamiem instrumentiem un jāķeras klāt tik smagajam darbam smēdē. Vai Ieva zinās, kas ir dampāmurs jeb pneimatiskais āmurs? Un kam domāta lakta? Kā viņai veiksies un kādu atzīmi par Ievas darbu liks kalējs Jurģis?

Savukārt Rihardam Ieva piespēlēs audēja profesiju, par viņa darba vadītāju izraugoties profesionālu audēju. Vai Rihardam izdosies sevi mobilizēt un ar juveliera precizitāti paralēli darīt vairākas lietas? Un kurš galu galā savu jauno profesiju būs apguvis labāk – Ieva vai Rihards? Skaties jau šovakar plkst. 21:00 “STV Pirmā!”

Kasjauns.lv/Video: "STV Pirmā!"


Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Kaimiņus Liepājā satrauc, ka mājā skaļi kliedz bērns. Izrādās, puikas dzīve ir ļoti skarba 46
  • Tokijā noslēdzas gada grandiozākā motociklu izstāde 0
  • No jestrām ballītēm ne miņas - tā dzīvo bagātie, smagi bruņotie un sūrie Kabulas bērni. FOTO 0