Trauslā Ieva Florence smēdē kaļ, metina un zāģē. VIDEO

Shortcut
5. janvārī 13:44 2017. gada 5. janvārī 13:44
Ja mīlam to, ko darām, vai dzimumam un stereotipiem ir nozīme? Šādu jautājumu visām skatītājām uzdos atraktīvais izaicinājuma šovs “Kurš Kuru”, kas jau šovakar plkst. 21:00 startēs pirmajā, īstajā un vienīgajā televīzijā sievietēm “STV Pirmā!” Tajā šarmantā aktrise Ieva Florence un improvizators Rihards Sniegs viens otru izaicinās, mainīsies lomām un izmēģinās tipiskas pretējā dzimuma profesijas, lai darba dienas beigās noteiktu – kurš kuru?

Turklāt arodu apgūs no labākajiem sava amata meistariem. Šova pirmajā sērijā Rihards izaicinās Ievu kļūt par kalēju. Tāpēc aktrisei būs jāpārvar savas bailes no asiem un bīstamiem instrumentiem un jāķeras klāt tik smagajam darbam smēdē. Vai Ieva zinās, kas ir dampāmurs jeb pneimatiskais āmurs? Un kam domāta lakta? Kā viņai veiksies un kādu atzīmi par Ievas darbu liks kalējs Jurģis?

Savukārt Rihardam Ieva piespēlēs audēja profesiju, par viņa darba vadītāju izraugoties profesionālu audēju. Vai Rihardam izdosies sevi mobilizēt un ar juveliera precizitāti paralēli darīt vairākas lietas? Un kurš galu galā savu jauno profesiju būs apguvis labāk – Ieva vai Rihards? Skaties jau šovakar plkst. 21:00 “STV Pirmā!”

Kasjauns.lv/Video: "STV Pirmā!"


Citi šobrīd lasa

Dekora feja Baiba Prindule: "Savā mājā visvairāk es mīlu... gultu"
Traģēdija daudzbērnu ģimenē: kamēr māte sēž feisbukā, nomirst 8 mēnešus vecā meitiņa 22
FOTO: sīvā cīņā noskaidrots pasaulē neglītākais suns šogad 11
Pievienot komentāru