Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Jaunas iespējas lāzerepilācijā

Esi vesels
2014. gada 3. jūlijā 11:49 2014. gada 3. jūlijā 11:49
Karsti jaunumi: Veselības centra 4 filiālē Wellslim centrs ir iegādāta jaunākās paaudzes lāzerepilācijas iekārta SOPRANO ICE. Salīdzinot ar iepriekšējiem SOPRANO modeļiem, jaunās tehnoloģijas sniedz nebijušas iespējas lāzerepilācijā un tuvojas pilnībai, tāpēc jaunais ICE ir ieguvis prestižo Zelta laureāta titulu ( Gold Winner Esthetic Awards). Šī iekārta ir vienīgā gan Latvijā, gan pārējās Baltijas valstīs, tuvākās vietas, kur tā atrodama, ir Vācija un Nīderlande.

Beidzot ir pielikts punkts daudzajiem strīdiem, kurš lāzers epilācijai ir labāks un efektīvāks – aleksandrīta vai diožu, kurš labāk piemērots gaišiem matiņiem, kurš tumšiem, kuru drīkst izmantot tikai ziemā, ar kuru var apstrādāt nosauļotu ādu. Jaunajā

SOPRANO ICE

lāzerepilācijas iekārtā ir apvienotas abas iepriekš pazīstamās lāzeru tehnoloģijas, tādējādi iegūstot universālu epilācijas sistēmu, kas gandrīz bez sāpēm i­edarbojas uz jebkuras krāsas matiņiem, ir piemērots visiem ādas tipiem, arī iesauļotai ādai un visa gada garumā. 

­

­

"Veselības centra 4" Wellslim centra lāzerterapeite Inese Štukas.

Par jaunajām lāzerepilācijas iespējām ar SOPRANO

ICE

stāsta

Wellslim centra lāzerterapeite Inese Štukas.

Īstenībā klientam ir gluži vienalga, ar kādu lāzeri tiek veikta epilācija – ar diožu vai aleksandrīta. Viņu interesē tikai rezultāts, – lai procedūra nav sāpīga, lai tā būtu saudzīga ādai un dotu maksimāli labu efektu.

SOPRANO ICE priekšrocības: 

Visa gada garumā.

Līdz šim dominēja uzskats, ka lāzerepilāciju drīkst veikt tikai gada tumšajos mēnešos, jo pirms lāzerprocedūrām nedrīkst sauļoties, lai neapdedzinātu saulē vai solārijā nosauļotu ādu. Ražotāji apgalvo, ka tagad to drīkst darīt visu gadu.   Tomēr drošības labad vienmēr pirms lāzerprocedūras tiek veikta bezmaksas prove, lai pārliecinātos, kā uz lāzera impulsiem reaģē āda.

Efektīvs dažādu krāsu matiņiem.

Klasikā izpratnē bija tā – jo tumšāks mats, jo labāks rezultāts. Šai iekārtai ir pierādīta efektivitāte arī gaišu un plānu matu epilācijā, tomēr sirmus matus ar šo metodi likvidēt nav iespējams. ­

Procedūra ir nesāpīga un saudzīga ādai. Unikāla dzesēšanas sistēma atvēsina ādu, tādējādi mazinās karstuma izraisītās sāpju sajūtas. Iekārtas uzgaļa pieskāriens ādai ir auksts. Medicīniskajos pētījumos pierādīts, ka metode ir droša un nerada kaitējumu cilvēka ādai.

Apver lielus laukumus. Jaunā SpeedTM tehnoloģija kombinācijā ar liela laukuma aplikatoru ļauj ātri un efektīvi apstrādāt lielus ādas laukumus. 

Der grūti aizsniedzamām/jutīgām vietām.

Iekārtai ir perfekti maināmie uzgaļi, ko var pielāgot katrai vajadzībai. Uzgaļu arsenālā ir viens mazs uzgalītis, kas ir ļoti labi piemērots apmatojuma likvidēšanai jutīgās un grūti aizsniedzamās vietās – nāsīs, uz deguna, uz ausu maliņām, ausīs, virslūpai, arī uz pirkstiem u.c. Tādas iespējas līdz šim nebija.

Cik procedūras ir nepieciešamas?

Tas ir individuāli, atkarībā no ļoti daudziem faktoriem, bet vidēji nepieciešamas 4 – 5 atkārtotas procedūras, ko veic aptuveni ar 5 nedēļu intervālu. Lai uzturētu perfektu stāvokli, laika gaitā procedūras var atkārtot ik pēc 3–6–12 mēnešiem, atkarībā no snaudošo matiņu augšanas ātruma. 

Cik noturīgs ir rezultāts?

Tas arī ir individuāls un atšķirīgs no daudziem faktoriem. Tipiskai latviešu meitenei nevēlamo matiņu ir mazāk nekā dienvidnieciskas izcelsmes sievietēm, kurām matu augšanu būtiski nosaka ģenētiskā predispozīcija. Svarīga loma ir hormonu līdzsvaram un vispārējam veselības stāvoklim. Tumšajām sievietēm nepieciešamas biežākas procedūras, bet, ja ievēro konkrētu 5 nedēļu intervālu, matiņi pakāpeniski paliek aizvien trauslāki, mazāki un izzūd. Jo vairāk tos apstrādā, jo tie ātrāk izzūd.  Lāzera iznīcinātie matiņi nekad vairs neataug, bet laika gaitā var veidoties un ataugt citi matiņi, ko sauc par snaudošajiem matiņiem, tāpēc laiku pa laikam kaut kādas korekcijas ir vajadzīgas visiem. Diemžēl līdz šim vēl nav izgudrota tāds lāzers, kas konkrētajā zonā novērš matiņu augšanu uz mūžu.

Kādas ir lāzerepilācijas priekš­rocības, vai tā patiesi atvieglo dzīvi?  Jā, protams, tas ir visilglaicīgākais risinājums, jo alternatīvu ir tik, cik to ir. Mēs varam lietot skuvekļus un depilācijas krēmus, vai arī matiņus izraut ar vaksāciju vai epilatoru, bet tas rada ieaugušo matiņu problēmu. Patiesībā tieši šī iemesla dēļ tādā līmenī ir attīstījusies lāzerepilācija, kas šo problēmu atrisina vienkārši un eleganti. Šis ir vissaudzīgākais un ilgnoturīgākais risinājums, kas reāli atvieglo dzīvi.

Kas ir lāzerepilācijai pieprasītākās zonas?

Sievietēm Top 1 ir seja, tad bikini zona ieaugušo matiņu dēļ, trešajā vietā – paduses. Vīriešiem – mugura un paduses.  

Izmanto iespēju: augustā un jūlijā bikini un padušu lāzerepilācijai – 10 % atlaide! 

Vairāk informācijas par cenām meklē Wellslim centra mājas lapā.

"Veselības centra 4" Wellslim centrs

Rīgā, Brīvības ielā 108,  tālr.: 67298800; 28390860

wellslim@vc4.lv, www.wellslim.lv

Reklāmraksts publicēts sadarbībā ar Veselības centrs 4/Publicitātes foto

­

Citi šobrīd lasa

Rotaļlietu zīmola "TakTil" radītāja Ulla Krūmiņa: "Latvija ir pārāk maza, lai mēs kāptu viens otra lauciņā. Katram jādod iespēja, jāpalīdz"
Kas jāzina par čuguna radiatoriem mājoklī: cenas, siltumatdeve, tīrīšana, atjaunošana 11
"Pirmo reizi šādā pasākumā bija neomulīgi..." Sociālie tīkli virmo pēc simtgades salūta 150
Pievienot komentāru

Принц Чарльз появился на обложке вместе с шестимесячным внуком

Сестра герцогини Меган выпустит о ней книгу специально к рождению племянника