Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Inese Supe

Ineses Supes dēls izglābj saplosītu vārnu, izmitina to uz balkona un nosauc par Kārli 51

Par veselību
21. jūlijā 06:37 2018. gada 21. jūlijā 06:37
Kas Jauns Avīze
LTV žurnāliste Inese Supe par savu 15 gadus veco dēlu Agni Lindermani saka: “Viņš būs veterinārārsts. Tas ir vairāk nekā skaidrs!” Agnis no drošas nāves izglābis vārnu, un tā jau ir otrā radība, kam viņš palīdzējis atlabt.

Dzīvojot vasarā pie vecmāmiņas Dobeles novada Auru pagastā, puisis šomēnes uzgāja kaķa vai kāda cita dzīvnieka saplosītu vārnu, putnam bija lauzts spārns un savainotas kājas.

“Atradu viņu pie mājas. Vārna nevarēja ne paiet, ne palidot. Atnesu mājās un skaloju brūces ar ūdeņraža pārskābi. Putns tagad dzīvo pie mums mājās – uz balkona,” "Kas Jauns Avīzei" teic Agnis.

Inese piebilst, ka šī nav pirmā dzīvā radība, ko izglābis dēls. Gandrīz gadu pie viņiem mājās būrītī nodzīvoja kaķa sakosta pele, līdz viņa atveseļojās un varēja aizskriet pati savās gaitās.

Agņa izglābtā vārna nosaukta par Kārli. Pie vārda viņa tikusi, pateicoties veterinārārstam, kuram Agnis zvanīja, lai aptaujātos, kā vārnai labāk palīdzēt.

Ārsts izmetis frāzi: "Atkal kārtējais Kārlis." Tā ka putns nav nosaukts par godu kādreizējam Ineses Supes kolēģim Kārlim Seržantam no raidījuma "Degpunktā" laika, kā varētu šķist.

Agnis dienās būs veterinārārsts (Foto: Inese Supe)

Citi šobrīd lasa

Slavenības, kurām nākamgad gaidāms ģimenes pieaugums
Rīgas kafejnīcā māca veco mikseri, riteni un bikses salabot pašam 14
Jaunumi lietā par Mežaparkā nošauto maksātnespējas administratoru Mārtiņu Bunku 39
Skatīt visus komentārus

Искромсал ножом: кровавое убийство в Москве попало на видео 2

Вдова Иосифа Кобзона впервые после его смерти заговорила и предстала перед камерой