Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Apinim skandāls ap "Ainažiem" šķiet aizdomīgas, viņš pieļauj - tur grib ierīkot SPA 65

Esi vesels
13. februārī 14:03 2018. gada 13. februārī 14:03
Jauns.lv
"Apmēram pirms gada jau bija cilvēki, kas teica: "Zini, Ainažos iekārtos Spa." Kāpēc Spa? Tāpēc, ka igauņiem arī taču kaut kur jābrauc. Latvieši brauc uz Pērnavu, igauņiem arī kaut kur jābrauc," Latvijas Ārstu biedrības prezidents Pēteris Apinis apgalvoja RīgaTV 24 raidījumā "Preses klubs", komentējot diskusijas par notiekošo Psihoneiroloģiskajā slimnīcā "Ainaži". 

Apinis uzskata, ka diskusijas par slimnīcu ir aizdomīgas. "Vienā dienā tiesībsargs paziņo, ka jāslēdz, un otrā dienā Veselības ministrijas valsts sekretārs noņem vadītāju, kuru patiesībā ministrija ir slavējusi kā pašu labāko. Šī dīvainā sakritība lika man aizdomāties, vai tikai nav mērķis aiztaisīt vienkārši ciet. Es lūdzu Kučinskim publiski un esmu aizsūtījis vēstuli, lai viņš publiski apliecina, ka tas viss nav saistīts ar vēlmi vienkārši aizklapēt slimnīcu ciet," viņš atklāja. 

Apinis ir pārliecināts, ka tiesībsarga Jura Jansona ziņojums par slimnīcu bija pārspīlēts un uzsvēra nepareizās lietas. 

"Ainažos ir vislabākā rehabilitācija, kādu es pašlaik šiem bērniem varu iedomāties. Ar ārsta esamību vai neesamību neizmainīs to, ka šie bērni būs ļoti slimi un laiku pa laikam būs jāfiksē. Tas nemainīs to, ka viņiem būs jāsaņem injekcijas. Tā galvenā tēze, ko tiesībsarga meitenes paziņoja, bija par to, ka viņiem dara sāpīgas injekcijas. Bet viņiem tās būs jāsaņem, jo pagaidām medicīnā diemžēl injekcijas ir sāpīgas," ziņojumu kritizēja Apinis.

Apinis norādīja, ka tiesībsarga darbības ir pārsteidzīgas un galvenās problēmas netiks atrisinātas: "Nu ir kaut kāda sistēma. Vienkārši atskriet un uzspridzināt skudru pūznī granātu – no tā parasti milzīga rezultāta nav. Atnāca tiesībsargs, ienāca trauku bodē un, snuķi kustinādams, priecīgs devās projām. Tā ir tā situācija. Nekas no tā netika atrisināts." 

Saistītās ziņas

Divi pacienti "Ainažu" psihoneiroloģiskajā slimnīcā uzbrukuši darbiniekam 60
Salacgrīvas domes vadītājs atklātā vēstulē sabiedrībai saka: ministrija par "Ainažiem" zināja gadiem 69
Tēvs atklāti par audžumeitas pieredzēto Ainažu slimnīcā: "Lai tiktu no turienes prom, viņa pārstāja ēst un dzert" 67


 

Citi šobrīd lasa

FOTO: dvīņu māsas, kas piedzima savienotas, pēc smagas operācijas veiksmīgi atdalītas 4
FOTO: eksprezidenti, politiķi un sabiedrībā zināmi cilvēki ierodas uz Nacionālā teātra simtgades izrādi 38
Vējonis uzrunā pie Brīvības pieminekļa: ideālā Latvija ir mūsu spēkos 36
Skatīt visus komentārus

Беременная герцогиня Меган поразила глубиной декольте во время выхода в свет

Резидент Comedy Club о семье Масляковых и КВН: «Там мафия, они могут сказать: "У этого мальчика кривые зубы, к черту его!"»