Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Bez saimnieka palikušos minčus varēs arī adoptēt. (Foto: Karīna Matule)

Rīgā notiks izstāde, lai palīdzētu atrast mājas bezsaimnieku kaķēniem 11

Mūsu mīluļi
12. maijā 05:43 2018. gada 12. maijā 05:43
Jauns.lv
No šī gada 11. maija līdz 11. jūnijam Dino Zoo Arēnā notiks neparasta foto izstāde “Sapnis par jaunām mājām”.

Izstādi organizē portāls Pukainis.lv. Galvenais izstādes mērķis ir palīdzēt bezsaimnieku kaķiem piepildīt sapni par mājām – atrast saimnieku un aicināt cilvēkus adoptēt nevis pirkt dzīvniekus.

Izstādē redzamos mīluļus varēs adoptēt

Izstādē būs apskatāmas kaķu fotogrāfijas, kuri šobrīd mīt dzīvnieku aizsardzības biedrībā “Cat Care Community” pagaidu mājās. 

“Katram dzīvniekam, kurš dzīvo patversmē vai pagaidu mājās, ir daudz sapņu. Bet viens no galvenajiem ir tikt pie jauna saimnieka un būt īstās mājās,” – saka biedrības “Cat Care Community” pārstāve Anastasija Jahova.

Pukainis.lv pārstāve Irina Zaiceva piebilst: “Mēs esam radījuši šo online-datubāzi, jo uzskatām, ka tā palīdzēs adoptēt vairāk dzīvnieku, kas vēl nav atraduši savas sapņu mājas, un veicinās adoptēto dzīvnieku skaita pieaugumu Latvijā. Šī izstāde ir mūsu projekta offline-variants, kuru organizējam kopā ar mūsu draugiem no “Cat Care Community”.”

Izstādes laikā apmeklētājiem būs iespēja apskatīt kaķīšu bildes un vēlāk, ja kāds no tiem iekritīs sirdī, pieteikties šo mīluļu adopcijai, atrodot viņus Pukainis.lv datubāzē, kur būs atrodama visa informācija par katru no dzīvniekiem.

Izstādes atklāšanas dienā apmeklētājiem būs iespēja noklausīties veterinārārsta lekciju, kuras laikā varēs uzzināt noderīgas lietas par kaķiem. Kā arī organizatori pastāstīs par interesantām un vērtīgām atziņām, kas būtu jāzina katram, kurš vēlas adoptēt dzīvnieku.

Izstādi ir iespējams apmeklēt “Dino Zoo Arēnā”, Rīgā, Krasta ielā 52, katru dienu no plkst. 10:00 līdz 21:00.

Citi šobrīd lasa

Rekvizīti, ko populāri aktieri nočiepuši no filmēšanas laukuma 6
Ir nu gan pienākuši laiki! Tagad pasakaini dārgus juvelierizstrādājumus var nopirkt parkā uzstādītā automātā, gluži kā kafiju 5
Meitene, kura nogrūda draudzeni no 18 metrus augstā tilta: "Es nepadomāju par sekām" 23
Skatīt visus komentārus

Весточка из Юрмалы: Галкин показал трогательный разговор между Пугачевой и 4-летней Лизой 1

Непрофессионализм, безразличие и фарс: латвийка о вопиющем случае в магазине