Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Ja gribi labi izgulēties, lieto šo tēju regulāri!

Banāna un kanēļa tēja bezmiegam 20

Garšīgi
2016. gada 15. aprīlī 20:02 2016. gada 15. aprīlī 20:02
Tiem, kuriem pēc saspringtas dienas šķiet, ka arī nakts varētu būt tāda pati, alternatīvā medicīna iesaka kādu stundu pirms naktsmiera baudīt viegli pagatavojamu banāna un kanēļa tēju. Banāns, ne tikai mīkstums, bet jo vairāk – miza, ir bagātīgs magnija un kālija avots.

Kā zināms, šīs minerālvielas ļoti labvēlīgi ietekmē nervu sistēmu, kā arī gādā par saspringtu muskuļu atslābināšanu. Savukārt kanēlis veicina glikozes līmeņa stabilitāti asinīs; tas ir ļoti svarīgi, jo cilvēki ar deformētu cukura līmeni dienā jūtas saguruši un arī naktī nespēj baudīt labu miegu.

Vienīgā problēma, lai pagatavotu sev šādu tēju, ir – to drīkst darīt tikai un vienīgi ar ekoloģisko banānu, jo dzērienam auglis ir jāvāra ar visu mizu, bet industriāli audzētie garāku lietošanas termiņu vārdā tiek bagātīgi apsmidzināti ar ķīmiju. Un vēl – gribi labi izgulēties, lieto tēju regulāri!

Tev vajadzēs:

1 banānu ar visu mizu, šķipsnu kanēļa, 1 glāzi ūdens.

Dari tā:

banānu nomazgā, nogriez abus galus un izmet, liec nelielā kastrolī, pārlej ar ūdeni un vāri 10 minūtes. Ūdeni nolej krūzē, pārkaisi ar kanēli un izdzer. Ja tīk, vari apēst arī banāna mīkstumu, kam pārkaisi kanēli, – tas ir garšīgi!

Ņem vērā!

Amerikas zinātnieku pētījumi liecina, ka aptuveni puse rietumnieku cieš no miega problēmām – sākot ar nespēju pat miegā nedomāt par darbu un problēmām ģimenē un cauru miegu kaitinoša apgaismojuma, trokšņa vai kāda cita traucēkļa dēļ, kas paša spēkiem nav novēršams, beidzot ar ieilgušām bezmiega lēkmēm, kas agri vai vēlu beidzas ar regulāru medikamentu lietošanu.

Žurnāls "100 Labi Padomi" / Foto: Shutterstock

Citi šobrīd lasa

Akvelīna Līvmane: "Vienmēr atgādinu sev, ka šajā pasaulē esmu radīta tikai vienā eksemplārā"
Jubilejas joki. Anekdotes par latviešiem un Latviju 27
Prominences, sportisti, inteliģence... Kas šogad apmeklēja svinīgo svētku koncertu? 30
Skatīt visus komentārus