Produkta radītāji savu unikālo un pretrunīgo veidojumu pieteikuši arī pūļa finansēšanas vietnē Kickstarter.com. Šobrīd gumijas mēļu ražošanai saziedoti jau 24,867 ASV dolāru.

Beidzot! Inženieri atklājuši veidu, kā patiesi satuvināties ar savu kaķi. VIDEO 33

Māja un dārzs
2016. gada 31. maijā 19:04
„Vai jums kādreiz ir bijusi vēlme nolaizīt savu kaķi? Pateicoties mūsu izgudrojumam jūs to variet darīt, neriskējot aizrīties ar spalvām!” Šādi savus potenciālos klientus uzrunā īpašā produkta „LICKI Brush” radītāji. Gumijas produkts solās būt ļoti efektīvs kaķa kopšanā, turklāt beidzot liks ķepainim jūs patiesi iemīlēt!

Jau izsenis cilvēkiem ir bijis jāsamierinās ar faktu, ka kaķi nebūt necenšas īpaši satuvināties ar saviem saimniekiem. Murrājošie dzīvnieki nudien neizceļas ar suņiem tik raksturīgo pašaizliedzību un bezkompromisa mīlestību pret cilvēku. Cenšoties labot situāciju, ASV inženieri nākuši klajā ar visai amizantu produktu – speciālu gumijas mēli, kuru ievietojot mutē, saimnieks var efektīvi izlaizīt sava kaķa kažoku, tādējādi to attīrot no izkritušām spalvām.

Pēc šāda gājiena sirds atmaigs jebkuram kaķim!

Kā apgalvo idejas autori, pētījumos atklāts, ka kaķi šādu sevis apkopšanu savstarpēji uztver kā satuvināšanās un mīlestības žestu. Līdz ar ko šis produkts tiek pozicionēts kā izcils veids, lai tiktu cauri kaķiem reizēm raksturīgajai aukstajai un vienaldzīgajai attieksmei pret savu cilvēku.

Pamācība kaķa laizīšanā:


Kasjauns.lv/Foto: ekrānšāviņš no video / Shutterstock
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Purva Intas pēdējā vēlēšanās izpildīta. Viņa apglabāta pie savām mājām. FOTO 18
  • Lietuvietis Ēvalds izkrāpj 100 miljonus ASV dolāru, savās shēmās izmantojot arī Latviju 2
  • Policija atradusi deviņus gadus veco Artūru, kurš vakarā nepārnāca mājās 6