Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X

Roberto Meloni izvēlas savu vasaras kokteili. FOTO

Māja un dārzs
2016. gada 21. jūlijā 16:00 2016. gada 21. jūlijā 16:00
Populārais mūziķis un TV šovmenis Roberto Meloni, Andrejsalas restorānā „Koya” degustē šīs vasaras aktuālākos kokteiļus.

Latvijā iemīļotais itāļu izcelsmes dziedātājs, pasākumu vadītājs un TV seja Roberto uz vasaras kokteiļu degustāciju restorāna „Koya” ierodas ar lielu interesi. Viņš atzīst, ka „Martini” viņam allaž ir bijis visiecienītākais dzēriens visos gadalaikos. Roberto skatās, kā restorāna vecākais bārmenis Juris Budņikovs piepilda glāzi ar pirmā vasaras kokteiļa sastāvdaļām, smiedamies, ka parasti dienas vidū alkoholu gan nelieto, jo lielākoties sēž pie auto stūres. „Vasarā kokteiļus, jo īpaši „Martini”, man patīk pabaudīt vai nu vienatnē, vai jautrā kompānijā gan parastos darbadienu vakaros, gan ballītēs. Protams, tajās, kuras nevadu. Atspirdzinoši dzērieni ir viena no skaisti izbaudītas vasaras sastāvdaļām,” atzīst temperamentīgais, Sardīnijā dzimušais skatuves mākslinieks.

Roberto uzskata, ka atspirdzinoši kokteiļi ir viena no skaisti izbaudītas vasaras sastāvdaļām.
Kokteilis nr. 1

BACARDI MOJITO

Kas nepieciešams?

2 daļas BACARDI Carta Blanca ruma

4 laima daiviņas

12 svaigas piparmētras lapiņas

2 pilnas tējkarotes ar cukuru

1 daļa minerālūdens

piparmētru lapiņas dekoram

Kā pagatavot?

Maigi saspiediet laimu un pievienojiet cukuru. Saberziet piparmētras lapas starp plaukstām, ierīvējiet ar tām glāzes malu un ielieciet tās glāzē. Pēc tam, pusi glāzes piepildiet ar sasmalcinātu ledu, pievienojiet BACARDI Carta Blanca rumu un samaisiet. Piepildiet glāzi ar sasmalcinātu ledu, nedaudz minerālūdens un piparmētras lapiņām

Vērtē Roberto Meloni:

 „Mojito ir ļoti svaigs un atspirdzinošs kokteilis, jo tajā ir ledus un piparmētras. Šis kokteilis man uzreiz asociējas ar vasaru, ar pludmali, ar Sardīnijas tusiņiem, smiekliem, draugiem, sauli. Man mojito ļoti garšo, un, manuprāt, tas ir labākais dzēriens, ko malkojot kopā ar draugiem tusiņā, var no sirds izpriecāties.”

Roberto atklāj, ka mojito kokteilis viņam asociējas ar Sardīnijas tusiņiem draugu lokā.

Kokteilis Nr. 2

Gin & Tonic

Kas nepieciešams?

džins „Bombay Sapphire”

Toniks

1 laima daiviņa

Ledus

Kā pagatavot?

Ielejiet 40 ml džina un 160 ml tonika Bombay Ball glāzē, kas piepildīta ar ledu. Kārtīgi sajauciet un dekorējiet ar laima šķēlīti.

Vērtē Roberto Meloni:

„Džins ar toniku ir labs, bet manā gaumē ir tomēr stiprāks šo dzērienu savienojums. Arī šis ir ļoti svaigs un atvēsinošs kokteilis, un, tāpat kā mojito, ļoti uzmundrinošs.”

Džins ar toniku, pēc Roberto Meloni domām, ir ļoti svaigs un atvēsinošs kokteilis, kas piemērots iemalkošanai sevišķi tveicīgās vasaras dienās.

Kokteilis Nr. 3

MARTINI ROYALE® BIANCO

Kas nepieciešams?

Martini Bianco

Martini Prosecco

1 laima daiviņa

1 piparmētru lapiņa

Ledus

Kā pagatavot?

Piepildiet glāzi ar ledu, ielejiet 75ml Martini Bianco un 75ml Martini Prosecco. Izspiediet laima daiviņu un dekorējiet ar piparmētras lapiņu.

Vērtē Roberto Meloni:

„Esmu ticis jau pie trešā kokteiļa, un man sāk palikt...ļoti labi! Nu ko – šis ir mans visu laiku mīļākais kokteilis. Martini Bianco un Martini Prosecco – tā man ir īstā Itālijas garša! Šo kokteili iedzerot, uzreiz sajūtos, kā atrazdamies pie Vidusjūras. Fantastiko! Man acumirklī paliek tik labi, ir svētku noskaņojums. Ja džinam ar toniku ir izteikta garša, tad arī šim ir izteikta, tomēr manām garšas kārpiņām daudz, daudz patīkamāka. Forši ir gan sirdij, gan dvēselei!”

„Martini Royale Bianco Roberto Meloni ir visu laiku iecienītākais kokteilis. Tas viņam asociējas ar dzimto Itāliju.

Kokteilis Nr. 4

MARTINI ® & TONIC

Kas nepieciešams?

Martini Bianco

toniks

1 laima daiviņa

ledus

Kā pagatavot?

Piepildiet glāzi ar ledu, ielejiet 75ml Martini Bianco un 75ml tonika. Izspiediet glāzē laima daiviņu.

Vērtē Roberto Meloni:

„Kolosāls, patīkams, vasarīgs kokteilis. Pēc šī dzēriena izmalkošanas, uzreiz prātā nāk domas par atvaļinājumu, vai vismaz garākām brīvdienām – prom no ikdienas skriešanas, stresa, transporta sastrēgumiem ielās. Vienalga, ar ko kopā, „Martini” ar toniku malkojot, var vienkārši izbaudīt skaistu vasaras dienu, izbaudīt dzīvi.”

„Martini” ar toniku Roberto garšo. Viņasprāt, šis ir dzēriens, kas pēc noslogotas darba dienas vakaros lieliski palīdz atvēsināties un atgriezties pie vasaras baudīšanas.

Roberto Meloni atzīst, ka, no visiem četriem kokteiļiem viņa favorītdzēriens ir Martini Royale Bianco, tomēr ļoti gards viņam šķiet arī „Martini” ar toniku. Kaut arī džinu ar toniku Roberto vēlētos mazliet stiprāku, viņaprāt, vasarā arī ar šo kokteili lieliski var atveldzēties, lai gan, salīdzinot džinu ar toniku un mojito, viņš priekšroku tomēr dotu mojito.


Reklāmas raksts tapis sadarbībā ar Martini/Foto: Mārtiņš Ziders

Citi šobrīd lasa

Liepnieks Kaimiņa uzvedību nosauc par agresīvu un vulgāru 40
Dainis Dukurs skaidro, kāpēc Martinam tika atņemts Pasaules kausa uzvarētāja tituls 4
FOTO: posts un "spoki" valda kādreiz spožā slēpošanas kūrortā Dienvidkorejā