Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Izvēloties tvaika nosūcēju, svarīgi pievērst uzmanību tam, lai nosūcēja platums būtu tikpat liels cik plīts virsmas platums.

Kā izvēlēties piemērotāko tvaika nosūcēju savai virtuvei? 7

Noderīgi ikdienā
2016. gada 27. septembrī 16:40 2016. gada 27. septembrī 16:40
Tiem, kuri ikdienā diezgan daudz laika pavada virtuvē pagatavojot maltītes, noteikti būs nepieciešams tvaika nosūcējs. Tas ir noderīgs arī tiem, kuri gatavo reti, jo šī ierīce atvieglo ikdienu. Ar šīs ierīces palīdzību iespējams izvadīt no telpas nevajadzīgos tvaikus un attīrīt gaisu. Ļoti būtiska šī funkcija ir gadījumos, kad, piemēram, maltīte gatavošanas procesā piedeg – ar tvaika nosūcēju telpā sakrājušos tvaikus iespējams ļoti viegli izvadīt no telpas. Protams, ir ļoti būtiski izvēlēties piemērotāko tvaika nosūcēju tieši savai virtuvei. Ir vairāki kritēriji, kuriem svarīgi pievērst uzmanību izvēloties tvaika nosūcēju.

Jauda

Ļoti svarīgi pievērst uzmanību tvaika nosūcēja jaudai. Ja būs jaudīgs tvaika nosūcējs, gaiss tiks attīrīts ātrāk. Jebkurā laikā pats vari aprēķināt, cik jaudīgs tvaika nosūcējs tavai virtuvei ir nepieciešams. Lai aprēķinātu jaudu, kas nepieciešama virtuvei, jāsareizina virtuves garums, platums un augstums. Iegūto skaitli nepieciešams pareizināt ar desmit. Tādā veidā varēsi iegādāties piemērotāko tvaika nosūcēju savai virtuvei.

Izmērs

Ļoti svarīgi pievērst uzmanību tvaika nosūcēja izmēram. Izvēloties tvaika nosūcēju, svarīgi pievērst uzmanību tam, lai nosūcēja platums būtu tikpat liels cik plīts virsmas platums. Ja tvaika nosūcējs būs mazāks nekā plīts virsma, tad tas neuzsūks visus radītos tvaikus. Populārākie tvaika nosūcēju izmēru ir 50, 60, 90, kā arī 120cm.

Klusumam ir nozīme

Iegādājoties tvaika nosūcēju, svarīgi pievērst uzmanību arī tam, cik kluss ir konkrētais tvaika nosūcējs. Vajadzētu atrast balansu starp jaudu un skaļumu. Protams, jo jaudīgāks būs tvaika nosūcējs, jo skaļāk tas darbosies. Uz katra tvaika nosūcējs ir norādīts trokšņu līmenis, kas attiecīgi ļaus pieņemt izvēli par piemērotākā tvaika nosūcēja izvēli. Trokšņu līmenis svārstās no 35 līdz 65 dB.

Kopšana

Protams, iegādājoties tvaika nosūcēju ir ļoti svarīgi arī tas, lai to būtu ērti kopt. Ir iespējams iegādāties gan alumīnija, gan arī nerūsošā tērauda tvaika nosūcējus. Vieglāk kopjamas ir alumīnija virsmas, savukārt uz tērauda vai stikla virsmas paliks pirkstu nospiedumi.

Tvaika nosūcēja vadīšana

Ir dažādi tvaika nosūcēju modeļi. Ir tādi, kurus var vadīt nospiežot pogu uz tā korpusa. Ir arī tādi modeļi, kurus regulē ar sensoru. Elektroniskās vadības sistēma ir ļoti ērti izmantojama, it īpaši tad, ja bieži nākas skriet prom un nav laika izsūkt tvaikus no virtuves. Ar vadības sistēmas palīdzību ir iespējams ieprogrammēt tvaika nosūcēju, kas darbosies norādītajos laikos.

Protams, izvēloties piemērotāko tvaika nosūcēju, ir svarīgi pievērst uzmanību tā dizainam un iekārtas tipam. Ir pieejami iebūvējamie tvaika nosūcēji, kurus iespējams ļoti ērti paslēpt virtuves iekārtā. Šāda tipa tvaika nosūcēji aizņems maz vietas un būs viegli kopjami. Ir pieejami arī dekoratīvie tvaika nosūcēji, kuri ir brīvstāvošie, un attiecīgi tiem nepieciešams vairāk vietas. Dekoratīvie tvaika nosūcēji izceļas arī ar to, ka tiem līdzi bieži vien nāk dekoratīvais apgaismojums, kas lieliski iederēsies virtuvē. Arī krāsai ir liela nozīme. Mūsdienās tvaika nosūcēju izvēle ir ļoti plaša, tāpēc ikviens varēs atrast savai gaumei atbilstošāko modeli pēc tā krāsas un izmēra.

Izvēloties piemērotāko tvaika nosūcēju, svarīga noteikti ir arī tā cena. Ikviens vēlas iegādāties kvalitatīvu tvaika nosūcēju par izdevīgu cenu. Kā jau minējām, tvaika nosūcēju izvēle ir ļoti plaša, tāpēc to cenu amplitūda ir gana liela, kas nozīmē, ka ikviens varēs atrast savam maciņam un gaumei atbilstošāko tvaika nosūcēju. Tvaika nosūcēji var kalpot arī kā lieliska dāvana, ja zini, ka kādam šāda ierīce virtuvē varētu noderēt. Šajā gadījumā gan ir ļoti svarīgi uzzināt, kādi ir attiecīgās virtuves plīts virsmas izmēri. Protams, izvēloties dāvināt kādam tvaika nosūcēju, ir ļoti svarīgi pievērst uzmanību arī tam, kāda ir saimnieku gaume, jo svarīgi iegādāties tvaika nosūcēju, kas viņiem patiktu. Svarīgi ir noskaidrot arī konkrētās virtuves izmēru, lai varētu saprast, cik jaudīgu tvaika nosūcēju nepieciešams iegādāties. Ievērojot visus šos kritērijus, ir iespējams iegādāties pašu labāko tvaika nosūcēju. Piedāvājumā ir pieejami pašu populārāko ražotāju tvaika nosūcēji, tādā veidā varēsi būt drošs, ka iegādāsies kvalitatīva ražotāja tvaika nosūcēju.

Reklāmas raksts sadarbībā ar 220.lv / Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

"Kur ir sauszeme!?" Krievijā vīri ar bobiku, ledum lūztot, tomēr izkļūst krastā 15
Par iebraukšanu Ogrē turpmāk varētu būt jāmaksā 71
"Tas bija traki..." Norvēģus izbiedē un arī sajūsmina iespaidīga dabas parādība 2
Skatīt visus komentārus