Japāniete ar 12 burvīgiem kaķiem sajūsmina "Instagramu". FOTO 4

Māja un dārzs
2016. gada 4. oktobrī 09:24
“12 kaķu mamma” – tā sevi sociālajā tīklā “Instagram” nosaukusi kāda sieviete no Japānas. Un viņai patiešām ir ar ko lepoties – viņai mājās ir veseli 12 garspalvainie persiešu kaķi.

Turklāt kaķu mīļotāja ar dalās savā lepnumā arī ar pārējiem - pūkaino draugu bildes un video regulāri tiek ievietoti sociālajā tīklā “Instagram”. Patlaban murrājošajai ģimenītei ir gandrīz 235 000 sekotāju, un to skaits strauji aug.

 

Kaķu mamma apgalvo, ka viņu absolūti neinteresē stereotipi par “kaķu tantēm”. “Esmu laimīga, un mani pilnīgi vienalga, ko cilvēki domā par to, ka man mājās ir tik daudz kaķu.”

Žurnālam “Catster” viņa atklāj, kā tika pie savas pirmās persiešu kaķenītes Yuki. Mazo nabadzīti, netīru un pārsalušu, japāņu sieviete ir atradusi no ielas.

 

Iemīlējusi šo pūkaino skaistuli, viņa paņēma no patversmes vēl divus persiešu kaķus, un drīz pēc tam vienā metienā piedzimuši deviņi kaķēni, kuriem arī, protams, atradās vieta mājās. Tad arī sākās  kaķu saimes aktīvā dzīve “Instagramā”, turklāt, kā redzams, četrkājaiņiem ļoti patīk pozēt.

Kuplās ģimenes vajadzībām iegādāts arī lielāks dīvāns

Kaķi pusdieno. Pievērsiet uzmanību - kas par kažoku krāsu toņiem!

 

 

 

 

 

 

Kasjauns.lv / Foto: Instagram


Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Purva Intas pēdējā vēlēšanās izpildīta. Viņa apglabāta pie savām mājām. FOTO 37
  • Grūst Labklājības un Ekonomikas ministrijas ēkas: sienas sapuvušas, apmetums krīt uz galvas 20
  • Fotogrāfs, kurš nobildēja lakatā tērpto sievieti uz tilta: "Viņa bija šausmās!" 18