12 Foto
Gvena Stefani ar vīru Gevinu Rosdeilu un puikām Kingstonu un Zumu kalnu kūrortā „Mammoth Mountain” Kalifornijā.

Gvena Stefani ar ģimeni šiverē pa kalnu. FOTO. VIDEO

Izklaide
2015. gada 2. janvārī 13:25
Dziedātāja Gvena Stefani (45), viņas vīrs Gevins Rosdeils un dēli Kingstons (8), kā arī Zums (6) jaunā gada brīvdienas bauda, atpūšoties kalnu kūrortā Kalifornijā

Kamēr daudzas pasaules slavenības silda savus kaulus Barbadosas salā un citās mīlīgās vietiņās, stilīgā Stefani-Rosdeila ģimene plosās „Mammoth Mountain” kalnu kūrortā. Gvena ar vīru un vecākajiem dēliem iepazīst gan slēpošanas trases, gan no kalniņiem šļūc lejā ragaviņās.

Šā gada 28. februārī Gvena pasaulē laida savu jaunāko dēlu. Iepriekš gan viņa bija izteikusies, ka vairs nedzemdēs, taču mūziķes nodomus mainījis vecākais dēls Kingstons, kurš strikti pieprasījis vēl kādu brālīti vai māsiņu.

„Viņam ir tiešsaiste ar Dievu. Viņš paprasīja man: ”Mammu tev būs bērns? Es gribu, lai tev ir bērns!”. Es Kingstonam atbildēju, ka nebūs, jo viņš un Zums ir visa mūsu ģimene. Tad Kingstons aizžmiedza acis un sāka lūgties, lai Dievs dod man bērnu. Pēc četrām nedēļām es biju stāvoklī,” stāstu par jaunākā bērna ieņemšanu savulaik atklāja Gvena.

Gvena Stefani ar ģimeni kalnu slēpošanas kūrortā

Kasjauns.lv/ Foto: All Over Press
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Vīrietis krāpj grūtnieci. Kāpēc tieši tagad un - tik nežēlīgi? 11
  • Purva Intas pēdējā vēlēšanās izpildīta. Viņa apglabāta pie savām mājām. FOTO 23
  • Pēc terorakta Londonā šī sieviete lakatā kritusi nežēlastībā 19