Grupas mājaslapā ievietotajā materiālā Bono atzina, ka "atkopšanās ir bijusi grūtāka nekā biju gaidījis. Rakstot šo, man nav skaidrs, vai es vēl jebkad spēlēšu ģitāru".

U2 līderis Bono: "Iespējams, vairs nekad nespēlēšu ģitāru" 4

Slavenības
2015. gada 2. janvārī 15:48 2015. gada 2. janvārī 15:48
Īru rokgrupas U2 līderis Bono paziņojis, ka viņam elkonī ir ievietota titāna plāksne un, iespējams, viņš nekad dzīvē vairs nespēlēs ģitāru pēc tam, kad novembrī Ņujorkā guva smagus ievainojumus negadījumā ar velosipēdu.

54 gadus vecais U2 līderis novembrī negadījumā Ņujorkas Centrālparkā guva vairākus ievainojumus, tostarp kreisā acs dobuma lūzumu, kā arī lāpstiņas un kreisā elkoņa lūzumu. Viņš tika operēts vairākas stundas.

Grupas mājaslapā ievietotajā materiālā Bono atzina, ka "atkopšanās ir bijusi grūtāka nekā biju gaidījis. Rakstot šo, man nav skaidrs, vai es vēl jebkad spēlēšu ģitāru".

Viņš piebilda, ka viņa grupas biedri - "The Edge", Ādams Kleitons un Lerijs Mullens - "ir man atgādinājuši, ka no tā nav atkarīgi nedz viņi, nedz Rietumu civilizācija".

"Es personīgi ļoti ilgotos pēc savas zaļās "Irish Falcon" stīgu raustīšanas," Bono minēja savu ikonisko zaļo ģitāru "Gretsch", kas pazīstama kā "Irish Falcon" ("Īru piekūns"). "Tikai savam priekam, nevis melodiju rakstīšanai. Tomēr, vai "The Edge" vai Džimmijam Peidžam vai jebkuram citam ģitāristam, kuru jūs zināt, ir titāna elkonis, kāds tagad ir man?" viņš jautāja.

"The Edge", kura īstais vārds ir Deivids Hauels Evanss, ir U2 vadošais ģitārists.

Bono atklāja, ka kopš negadījuma "nav spējis fiziski pārvietoties" un viņam ir "smagi jākoncentrējas", lai sagatavotos U2 koncertturnejai, kuras sākums paredzēts maijā. 

BNS, Foto: Reuters

Citi šobrīd lasa

Dramatisks skats Slokā: jēgu pārdzēris svinētājs skurbuli izguļ zem vilciena 50
Bijušo NBA basketbolistu vaino 9 gadus veca puisēna nāvē 3
"Tevi spārda kājām, bet visiem vienalga" - lietuvietis Edvards par pārdzīvoto Jāņu naktī Rīgā 40
Skatīt visus komentārus