Polietes Igas Jasikas galvaskauss bija vaļā. Viņa atmodās no anestēzijas un sāka uzdot jautājumus, vai operācija rit veiksmīgi.

19 gadus veca meitene atmostas smadzeņu operācijas laikā. FOTO 37

Trakā pasaule
2015. gada 2. janvārī 19:44 2015. gada 2. janvārī 19:44
19 gadus vecās Igas Jasikas smadzeņu vēža šūnu izoperēšana bija jau pusē, kad piepeši meitene pamodās no narkozes... uz operāciju galda un vaļēju galvaskausu.

Polietei Igai Jasikai tika konstatēts smadzeņu vēzis agrīnā stadijā, kad to ir iespējams apturēt ar operācijas palīdzību. Ziemassvētku laikā 19 gadus vecajai jaunietei veica galvas operāciju, kuras laikā viņa pārsteigusi Katovices slimnīcas personālu, atverot acis un esot pie samaņas! Tiesa, Igai nesākās panika, gluži otrādi: jauniete vienā mierā ārstiem vaicājusi, kā rit operācija, vai viss notiek labi. Neiroķirurgi bija izņēmuši Jasikas galvas augšējo daļu, tomēr tas netraucēja viņai runāt! Pēcāk slimnīcas personāls komentēja, ka Iga neko nevarēja ne just, ne redzēt - viņa katrā ziņā nejuta sāpes -, taču viņas spēja šādā brīdī loģiski runāt un uzdot jautājumus esot gluži brīnums. Lai arī operācija beigusies veiksmīgi, šis incidents Katovices slimnīcā tiks izmeklēts, sevišķi anesteziologa darbs. Pati paciente Polijas medijiem sacīja, ka "es daudz ko neatceros, bet dakteris teica, ka esmu runājusi ar viņu par kaķiem, kuri man ļoti patīk".

Kasjauns.lv, Foto: Facebook

Citi šobrīd lasa

Nevainīga jaunā drona testēšana izvēršas par īstu trilleri
Briti paguruši no poļu, lietuviešu un latviešu iebraucējiem - uzurpēts bizness, zemas prasības, slepkavības 99
"Tikai neķiķiniet, to darot" - populārā jūtūbere Patrīcija no Rēzeknes atklāj savus nevainības zaudēšanas trikus 50
Skatīt visus komentārus