Polietes Igas Jasikas galvaskauss bija vaļā. Viņa atmodās no anestēzijas un sāka uzdot jautājumus, vai operācija rit veiksmīgi.

19 gadus veca meitene atmostas smadzeņu operācijas laikā. FOTO 37

Trakā pasaule
2015. gada 2. janvārī 19:44 2015. gada 2. janvārī 19:44
19 gadus vecās Igas Jasikas smadzeņu vēža šūnu izoperēšana bija jau pusē, kad piepeši meitene pamodās no narkozes... uz operāciju galda un vaļēju galvaskausu.

Polietei Igai Jasikai tika konstatēts smadzeņu vēzis agrīnā stadijā, kad to ir iespējams apturēt ar operācijas palīdzību. Ziemassvētku laikā 19 gadus vecajai jaunietei veica galvas operāciju, kuras laikā viņa pārsteigusi Katovices slimnīcas personālu, atverot acis un esot pie samaņas! Tiesa, Igai nesākās panika, gluži otrādi: jauniete vienā mierā ārstiem vaicājusi, kā rit operācija, vai viss notiek labi. Neiroķirurgi bija izņēmuši Jasikas galvas augšējo daļu, tomēr tas netraucēja viņai runāt! Pēcāk slimnīcas personāls komentēja, ka Iga neko nevarēja ne just, ne redzēt - viņa katrā ziņā nejuta sāpes -, taču viņas spēja šādā brīdī loģiski runāt un uzdot jautājumus esot gluži brīnums. Lai arī operācija beigusies veiksmīgi, šis incidents Katovices slimnīcā tiks izmeklēts, sevišķi anesteziologa darbs. Pati paciente Polijas medijiem sacīja, ka "es daudz ko neatceros, bet dakteris teica, ka esmu runājusi ar viņu par kaķiem, kuri man ļoti patīk".

Kasjauns.lv, Foto: Facebook

Citi šobrīd lasa

"Nekad stulbās diētas neesmu ievērojusi" - jeb atklāti par to, kā ēd supermodeles 4
40 gadu vecumā viņš nolēma: turpmāk sekošu savai sirdij. Kas patiesībā ir bestselleru "alķīmiķis" Koelju 17
Itālija izmisumā – izmirst mazie ciemati, pilsētu mēri gatavi maksāt lielu naudu tiem, kas tur gribētu dzīvot 67
Skatīt visus komentārus