Māris un Zane Grigaļi audzina puiku Kristeru.

2014. gada bēbīšu bums. Grigalim – puika, Doļģei – meita! 28

Slavenības
2015. gada 3. janvārī 05:35 2015. gada 3. janvārī 05:35
Daudzu sabiedrībā zināmu ļaužu ģimenes 2014. gadā piedzīvoja īpašo prieku – pasaulē nāca viņu atvases. Un bērnu dzima daudz. Bija īsts bēbīšu bums. Katrs pie sava bērna tika arī pirms vairākiem gadiem par TV paraugpāri uzskatītie Māris Grigalis un Elīna Doļģe.

18. janvārī pie braša puikas tika LNT laika ziņu vīrs Māris Grigalis un viņa mīļotā sieviete Zane Cālberga. Pasaulē nāca viņu dēls Kristers. Pagājušajā rudenī Grigalis arī slepeni apprecējās ar Zani. Unikāli ir arī Grigaļa puikas rati – uz to sāniem izšūts vārds „Cipiņš”. Māris atklāja, ka tā ir viņa bērnības iesauka. Nav skaidrs, kā tā radusies, taču skanējusi tik mīļi, ka nu piešķirta arī Kristeram.

Savukārt 17. septembrī pasaulē nāca TV raidījuma „Mūsdienu Latvijas garša” producentes, raidījuma „Viss notiek” sižetu autores Elīnas Doļģes un viņas dzīvesdrauga sabiedrisko attiecību speciālista Oskara Fīrmaņa pirmdzimtā. Laimīgie vecāki meitu nosauca par Karolīnu. Atvasei dots tēva uzvārds.

Elīna Doļģe un viņas mīļotais vīrietis Oskars Fīrmanis tikuši pie meitas Karolīnas.
2014. gadā pasaulē nāca arī dziedātājas Ievas Kerēvicas atvase, grupas „Astro’n’out” solistes Māras Upmanes-Holšteines un dziedātāja Goran Goras jeb Jāņa Holšteina-Upmaņa pirmdzimtā – meita Ronja un pludmales volejbolista Mārtiņa Pļaviņa meita. Priecīgie brīži piedzīvoti arī Igora Miglinieka, Lienes Greifānes, Ievas Pučes, Valērija Kargina, Ditas Lūriņas un citu ģimenēs. Plašāk par 2014. gada bēbīšu bumu lasiet žurnālā „Kas Jauns Gadagrāmata 2014”.


Kasjauns.lv/ Foto: no izdevniecības „Rīgas Viļņi” arhīva

Citi šobrīd lasa

Nagu laku karalis Andžejs Stenclavs: "Mums tā nav tikai krāsa pudelītē, bet vesels stāsts"
Ļaudis pamatīgi izsmej Britniju Spīrsu un viņas mākslu. Noskaties, kāpēc 4
No teroristu gūsta atbrīvotais Boils beidzot paskaidro, kāpēc abi nolēma nebrīvē laist pasaulē bērnus 11
Skatīt visus komentārus