Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Melānija pārāk bieži un skaļi darot TO, proti, pārāk bieži apmeklē tualeti.

Neiedomājami, ko šai daiļajai būtnei pārmet viņas kaimiņš.... FOTO 23

Trakā pasaule
2015. gada 9. novembrī 18:50 2015. gada 9. novembrī 18:50
Kādu rītu pamodusies, 45 gadus vecā Melānija pie savām durvīm atrada zīmīti, kuru bija rakstījuši lēdijas apakšējā stāva kaimiņi. Sašutusi par izlasīto, Melānija zīmīti publiskoja internetā, tādējādi pievērsdama sev mediju uzmanību.

Skaistumkopšanas salona īpašniece no Hārtlepūlas Lielbritānijā kopā ar saviem diviem bērniem dzīvo trīsstāvu dzīvokļu nama augšējā stāvā. Sievietei veselības problēmu dēļ bieži nākas doties uz tualeti, un nereti vajadzība sauc pat vairākkārt vienā naktī. 45 gadus vecajai Melānijai veikta ginekoloģiska operācija histerektomija jeb dzemdes izņemšana, un tas izraisot biežu vajadzību urinēt.

Niknais kaimiņš raksta, ka troksnis, kas rodas, viņai noraujot ūdeni podā, esot ārprātīgi skaļš un burtiski uztriec viņu augšā no miega! Aizvainotā Melānija gan pauž, ka tas ne ar ko neatšķiroties no jebkura cita poda. Tomēr saērcinātais kaimiņš fiksējis, ka vienreiz ticis pamodināts pat trīs reizes stundā – tiklīdz iemidzis, tā Melānija gājusi čurāt. Troksnis ūdens caurulēs ilgstot vismaz piecas minūtes.

„Godīgi sakot, izlasot zīmīti, man likās, ka tas ir kāds joks. Es skaļi smējos, goda vārds! Taču izrādījās, ka kaimiņš to visu domājis nopietni,” teic Melānija, kura uzrakstīja atbildes vēstuli, norādot, ka kaimiņam būs vien jāsamierinās, jo „ja man vajag uz tualeti, tad vajag, un es eju”. Kundze arīdzan precizē, ka neapmierinātais īgņa ir gados jauns cilvēks, kurš pats vasarās uz balkona strinkšķinot ģitāru vai visu nakti.

Kasjauns.lv/Foto: Caters

Citi šobrīd lasa

Kopā jau 70 gadus. Karalienei Elizabetei un princim Filipam šodien īpaša diena 24
Slimnīcā kritiskā stāvoklī nokļuvis Latvijas izlases futbolists Vardanjans 3
Saimniekšova Jānis izvēlas bravūrīgo Evitu, kura viņu nosauca par sliņķi 5
Skatīt visus komentārus