Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
„Ja to, kā mans suns tiek barots, uzzinātu mana suņa kinoloģe, viņa izplūstu garās peripetijās,” saka modes māksliniece Šeila.

Kā var kucītei nedot gaļu?! Šeila suni audzina par veģetārieti. FOTO 324

Slavenības
2015. gada 10. novembrī 06:32 2015. gada 10. novembrī 06:32
Modes māksliniece Šeila Vanaga savu četrkājaino ģimenes mīluli amerikāņu Stafordšīras terjeru Rāmu audzina par svaigēdāju un veģetārieti. Šeila, kas pati ir vegāne un svaigēdāja, nu arī savam piecus mēnešus vecajam sunim liek pārtikt no āboliem, bumbieriem, nevis gaļas, kas mājas mīluļiem tik ļoti iet pie dūšas.

Dzīvnieku mīļiem modes mākslinieces lēmums padarīt suni par sev līdzīgo šķiet savāds un pat nepieņemams, bet Šeila ir neizpratnē: „Kādēļ lai veselīgo dzīvesveidu es nepiemērotu savam sunim?” Viņa paziņo, ka lasot daudz un dažādas grāmatas, no kurām sapratusi – suņi pieskaitāmi visēdājiem.

„Rāma šorīt ēda diedzētas pupiņas, kalciju no bioloģiskās lauksaimniecības vistu olām, proti, saberztu čaumaliņu. Pašu oliņu došu vakarā. Viņa ik rītu dabū karoti zivju eļļas. Tad vēl vitamīnus, kas tiek pasūtīti no Amerikas. Tie paredzēti suņiem veģetāriešiem. Tur ir visas uzturvielas, kas nepieciešamas suņiem, kas neēd gaļu,” skaidro modes māksliniece. „Atkāpes no vegānisma ir olu ēšana un zivju eļļas lietošana,” nosaka Rāmas saimniece.

Rāma pārsvarā tiek barota ar augļiem. Laimīgie ir brīži, kad viņa tiek pie olu čaumalas un karotes ar zivju eļļu.

Plašāk par Šeilas piedzīvojumiem, sargsuni barojot ar augļiem, lasiet žurnālā „Kas Jauns”.

Kasjauns.lv / Foto: Mārtiņš Ziders

Citi šobrīd lasa

Pentagons apmaksā dzimuma maiņu: kāds kājnieks par valsts naudu kļuvis par sievieti 18
Godinot Latvijas neatkarību, jāslavē arī čekisti un slepkavas 86
Kāpēc lidmašīnā labāk nepasūtīt veģetāru ēdienu: pasažieru drausmā pieredze 9
Skatīt visus komentārus