Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Kāda sieviete šādu līķi atrada savas mājas pagalmā. Minēšanā, kas gan tā varētu būt par būtni, iesaistījušies tūkstošiem "ekspertu".

Visai šausmīgs atradums liek cilvēkiem minēt - kas tas vispār ir!? FOTO 22

Trakā pasaule
2015. gada 10. novembrī 09:14 2015. gada 10. novembrī 09:14
"Kad es to atradu savas mājas pagalmā, tas bija miris. Blāvi rozā krāsā, slidīgs, glums, un - miris," tā par atradumu piemājas krūmājos vēsta attēla autore, kaliforniete Žanna, kura savā feisbuka kontā ievietoja vairākus attēlus ar mistisko būtni. Viņa gluži vienkārši bija neizpratnē, kas gan tas tāds ir. Attēli izraisīja milzu rezonansi, tūkstošiem cilvēku cenšoties pierādīt savas versijas pareizību.

Cilvēki, kuri tic ārpuszemes civilizācijai, ir pārliecināti, ka mēs redzam mirušu marsiešu mazuli, kas vēl nebija līdz galam attīstījies. Citi savukārt sliecas domāt, ka tas ir kāda dzīvnieka pēcnācējs, kas izkritis neiznēsāts - ir versijas par cūku, ir par govi, un arī par briedi. Kāds paskaidroja, ka pārnadžu dzīvnieki mēdzot "izmest" laukā augli, īpaši tad, ja ir nobijušies.

Gadījumu vēl baisāku padara tas, ka attēlu autore norād - ap pusdivpadsmitiem naktī viņa sētā atskanējis tāds kā kliedziens. Pēc tam Žanna izgājusi dārzā un pēc brītiņa jau uzgājusi šīs būtnes mirstīgās atliekas.

Kasjauns.lv/Foto: Facebook

Citi šobrīd lasa

Tur sapņo nokļūt ikviens vīrietis! Ieskats “Victoria's Secret” modeļu ģērbtuvēs 28
No teroristu gūsta atbrīvotā ģimene beidzot sniedz emocionālu un atklātu interviju kopā 32
Sociālā šova meitenēm morāla šķīstīšanās sagādā... neaptveramas grūtības 4
Skatīt visus komentārus