Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
„Es pie sava stiliņa vienmēr piestrādāju. Man ļoti patīk skaisti apģērbties, patīk kurpes un zābaki uz augstiem papēžiem. Es nevaru iziet uz ielas kā plukata,” teic Violeta.

Nemūžam neuzminēsiet, par ko mācās fifīgā "Lauku sētas" Violeta. FOTO 70

Slavenības
2015. gada 12. novembrī 05:24 2015. gada 12. novembrī 05:24
TV šova „Lauku sēta” atraktīvākā dalībniece Violeta Stepanova (23) ir ar bagātu pieredzi – nepilnu trīs gadu laikā viņa pabijusi jau četros šovos: bez „Lauku sētas” arī „Cīnītājā”, „Precamies?!?” un „TV Zvaigznē”. Šobrīd, kad šovu veidotājiem pauze, viņa mācās.

Jau šovakar būs kārtējā „Lauku sētas” sērija. Ar blondo, izskatīgo un slavu alkstošo Violetu Kasjauns.lv tiekas viņas teritorijā Aizkrauklē, kur blondīne dzīvo jau septiņus gadus. Sarunas laikā sievietei ik pa laikam iezvanās telefons, viņa atbild, bet nelieto tradicionālo „hallo”. Viņa saka: „Ku-kū.” Pastaigā gar likteņupi Daugavu viņa visu laiku turas labajā pusē. „Man labāk domas raisās, ja runāju uz kreiso pusi,” nosmej Violeta.

Izmācījusies par sekretāri un pavāri, šogad viņa Aizkraukles profesionālajā vidusskolā apgūst – neticēsiet, bet ir tieši tā, kā izskatās, – metinātāja profesiju! „Mans sapnis gan ir kļūt par frizieri. Šajā mācību gadā kļūšu par metinātāju, bet jau nākamgad noteikti mācīšos par frizieri,” ziņo Violeta. Kļūt par metinātāju Violeta izdomāja tāpēc, ka Aizkrauklē tā īsti viņai nav darba un nav gribējies sēdēt mājās un nedarīt neko. „Man it kā divas profesijas ir, bet pielietojuma tām nav. Ko es? Izdomāju, iešu labāk vēl pamācīšos, iekļuvu metinātājos. Bija piedāvājums no Aizkraukles profesionālās vidusskolas, kur man tagad arī maksā labu stipendiju – 100 eiro. Un es tik mācos. Gadam nodarbe ir nodrošināta,” stāsta Violeta.

„Lauku sētas” Violeta ir vienīgā dāma Aizkraukles profesionālās vidusskolas metinātāju kursā.

Viņa atzīstas, ka iepazīšanās ar metināšanu bijusi baisa. „Kad pirmo reizi pamēģināju, gandrīz nomiru no bailēm, kā tas metināmais aparāts zibina. Man nepatika arī tā skaņa, kad metina. Un vēl man visu laiku ir bail, ka tik neuzsprāgst ierīces gāzes balons. Tagad ar katru reizi jau paliek labāk un labāk,” priecājas Violeta un atzīst, ka arī viņu pašu pārsteidz tas, kādu profesiju apgūst. „Bet pasniedzēji apgalvo, ka esmu viena no labākajām skolniecēm. Kad pieteicos mācībām, bija domāts, ka būsim divas sievietes, kas apgūs metināšanu. Bet tā otra uz mācībām neatnāca. Es palika viena starp džekiem. Nepierasti. Ir tā dīvaini mācīties kopā tikai ar puišiem. Iepriekš, kad apguvu sekretāres un pavāres profesiju, tad mēs sievietes vien bijām. Bija jau pieradums, bet tagad puišu kolektīvs. Vajag kaut kā, ierīvēties šādam mācību procesam.”

Violeta uzsver, ka puiši kursā ir forši, bet ir viņiem arī šādi tādi niķi un stiķi. „Kad atraugu uztaisa, toč, nekā forša nav. Vai sēž un puņķus šņauc uz iekšu... Tas man šķiet pavisam pretīgi. Gribas tad kārtīgi uzbļaut un nodot pa spurslām,” ziņo Violeta. Bet visādi citādi viņa ir apmierināta un smej: „Tas taču ir vareni – blondīne un metinātāja!” Violeta atceras arī reizi, kad uz skolu atbraukusi kāda komisija no galvaspilsētas. „Atbrauc viņi, nu tādi – no skata inteliģenti. Visi žaketēs... Tiri-piri... Mēs, metinātāju kurss, visi maskās nostājāmies rindā un tad tās maskas noņēmām. Šiem acis „uz kātiņiem”. Sāka aplaudēt – blondīne un vēl metinātāja. O, viņiem bija brīnums.”

Violetas pikantērijas šovā „TV Zvaigzne”

Kasjauns.lv / Foto: Mārtiņš Ziders

Citi šobrīd lasa

Trampa jaunākais dēls sen nebija redzēts publiski, un tagad izrādās, ka viņš jau pāraudzis mammu. FOTO 11
Aleksandrs no Ņižņijnovgorodas ar savu neparasto mājdzīvnieku dzen izmisumā kaimiņus 12
ASV sinoptiķi prognozē, kāda būs ziema Eiropā, tostarp Latvijā 10
Skatīt visus komentārus