15 Foto
Talantīgais Jusso septembra laikā radījis 15 bildes, no kurām sešas jau pārdotas. Vienas gleznas cena - vidēji 300 eiro!

450 kg smags milzu lācis kļuvis par pieprasītu gleznotāju. FOTO. VIDEO 6

Izklaide
2015. gada 12. novembrī 16:07
Brūnais lācis Jusso no skata ir biedējošs - dzīvnieks ir ļoti ražens. Taču viss mainās, kad zem viņa 450 kilogramu masas noliek kartonus un "pasniedz" akrila krāsas. Jusso ļoti izbauda radīšanas procesu un uzzīmējis jau 15 gleznas, no kurām sešas pārdotas par visai cienījamām naudiņām.

Pustonnu smagais Jusso dzīvo Somijā, un brūnais lācis glezno ne tikai ar pamatīgajām ķetnām vien. Radošuma uzplūdos lācis pat vārtās pa "audeklu", atstājot uz tā savus unikālos nospiedumus. Jusso ir arī visai ražīgs mākslinieks - septembra laikā vien dzīvnieks radījis 15 bildes, no kurām sešas jau pārdotas par apmēram 300 eiro katra.

Jusso dzīvo Somijā atvērtā tipa zvērudārzā, kur saimnieko Sulo Karjalainens un Pasi Jantti. Tur dzīvo seši lāči, kuru mātes tikušas nošautas. Glezniecības terapija nākot par labu zvēriem, uzskata saimnieki, taču no visiem tikai Jusso ir tas, kuram māksla kaut cik arī padodas. Nauda par pārdotajām gleznām tiek novirzīta lāču uzturēšanas vajadzībām.

Kasjauns.lv/Foto: Caters

Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • "Garīgā izaugsme" kā kritiskās domāšanas trūkums 25
  • Krievijas vēsturē baisākais maniaks Popkovs apsūdzēts vēl 60 sieviešu slepkavībās 9
  • Repšes meita pēc operācijas pateicas par spēcinošo atbalstu 7