Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Šī 21 gadu vecā jauniete vizuāli ir ļoti līdzīga popzvaigznei Mailijai Sairusai – tā uzskata arī meitenes miesīgais tēvs un tūkstošiem sekotāju Instagramā.

Viņa uzskata, ka ir Mailijas Sairusas dubultniece. FOTO. VIDEO 9

Trakā pasaule
2015. gada 13. novembrī 13:02 2015. gada 13. novembrī 13:02
Taisnību sakot, ne tikai viņa vien tā uzskata. Šī jaunā dāma šobrīd piedzīvo īstenu slavas piecminūti – viņa vizuāli ir tik līdzīga dziedātājai Mailijai Sairusai, ka uzskata sevi par dubultniece, un tāpat domā arī tūkstošiem Mailijas fanu.

21 gadu vecā Mardī Šakleforda vizuāli patiesi ir līdzīga Mailijai Sairusai – vienai no bagātākajām pasaules jaunajām popdziedātājām, kura atrodas 19.vietā turīgāko izpildītāju vidū. Mardī un Mailija ir arī gluži vai vienaudzes – dziedātāja ir tikai gadu vecāka par savu līdzinieci.

Jaunā sieviete strādā par viesmīli Kalifornijā, ASV, un uz savas ādas dabū izjust daudzo fanu uzmanību, kuri domā, ka satikuši pašu Sairusu. Mardī teic, ka pat aizejot uz naktsklubu, apkārt spietojot autogrāfu lūdzēji un ļaudis vēlas fotografēties ar viņu. Pat Mardī miesīgs tēvs atzīst: jā, meita un Mailija Sairusa ir gluži kā dvīnes.

Jauniete savu slavu vairo, bieži publicējot attēlus Instagramā; īpaši tādus, kur nudien izskatās pēc Sairusas, lai gan pati Mardī noliedz, ka speciāli cenšoties līdzināties dziedātājai. Vai abas jaunietes nudien ir neatšķiramas, spriediet paši.

Kasjauns.lv/Foto: Caters

Citi šobrīd lasa

Krievijā noplūdusi radioaktīva viela, bet Čeļabinskas onkologs to uztver ar humoru 19
Mailija Sairusa noliedz „rupjās” baumas par grūtniecību
"Amazon" dibinātājam Bezosam, pateicoties "melnajai piektdienai", bagātība pārsniegusi 100 miljardus dolāru 2
Skatīt visus komentārus