Vienā dienā klajā nāca Bībera jaunais ieraksts "Purpose" un "One Direction" albums "Made in the AM".

"Maziņajām" prieki: vienā dienā iznāk gan Bībera, gan "One Direction" albumi 4

Slavenības
2015. gada 13. novembrī 22:50 2015. gada 13. novembrī 22:50
Piektdien iznākuši kanādiešu dziedātāja Džastina Bībera un britu popgrupas "One Direction" jaunie albumi, kuros bijušie pusaudžu elki pievērsušies it kā nobriedušākam skanējumam.

"Mana dzīve ir filma, un visi to skatās," 21 gadu vecais Bībers dzied albuma sākumā. Tas ir viņa pirmais ieraksts trīs ar pusi gadu laikā. Šajā laikā viņš ziņu virsrakstos galvenokārt iekļuva ar skandalozu uzvedību un juridiskām problēmām, nevis mūziku.

Jaunajā albumā Bībers pievērsies elektroniskās mūzikas skanējumam, pieaicinot producentus "Skrillex" un "Diplo". Pirmie singli "What Do You Mean?" un "Sorry" jau guvuši labus panākumus.

Martā sāksies Bībera Ziemeļamerikas koncertturneja.

Tikmēr "One Direction" pieturējušies pie tradīcijas katru gadu novembrī izdot jaunu albumu. Taču tas ir pirmais ieraksts četru dalībnieku sastāvā, jo martā no grupas aizgāja Zeins Maliks.

"One Direction" atlikušie dalībnieki augustā izziņoja došanos ilgākā pārtraukumā, kura laikā pievērsīsies solo projektiem. Lai gan dziedātāji solījuši turpināt "One Direction" pastāvēšanu pēc pārtraukuma, daudzi fani un mūzikas industrijas pārzinātāji pieļauj, ka "Made in the AM" varētu būt grupas pēdējais ieraksts.

Aģentūra AFP norāda, ka daudzas dziesmas jaunajā albumā atgādinot grupu "Coldplay" un U2 veikumu, nevis ierasto tīņu popmūzikas skanējumu.

Kā jau ziņots, oktobrī Bībers nopēla "One Direction" par albuma iznākšanas datuma "piesavināšanos". "Viņi nemaz tik daudz nekoncertē, taču mēs tagad par viņiem runājam un veicinām atpazīstamību, vai ne? Droši vien tāpēc viņi arī to izdarīja. Es domāju, ka tā bija viņu stratēģija, jo es par sava albuma iznākšanas datumu paziņoju pirmais. Bet tas nav svarīgi. Tas būs interesanti. Es gribu redzēt, kas notiks," Bībers sacīja intervijā Jaunzēlandes radiostacijai "Smash".

Patlaban kanādiešu dziedātājs un britu grupa ir starp populārākajiem mūziķiem pasaulē.

LETA/Foto: AFP/EPA

Citi šobrīd lasa

Porziņģi aizstāv NBA leģenda Šakils O’Nīls: “Nomainiet visus citus. Tikai ne viņu!”
Sprāgstošs putukrējuma trauks nogalina slavenu fitnesa blogeri 6
Palīdziet! Liepājniece Astrīda devās uz veikalu un neatgriezās 1
Skatīt visus komentārus