20 Foto
Draiskie Lauris Reiniks un viņa šā hita meitene Santa Kola.

Reiniks publisko, kā tapa viņa dzīves vislabākās dziesmas klips. FOTO. VIDEO 22

Izklaide
2015. gada 15. novembrī 15:03
Pirms dažām nedēļām mūziķis Lauris Reiniks klausītāju un skatītāju vērtējumam Latvijā un Baltijas valstīs nodeva savu jaunāko darbu “Tikai divi mēs”. Nu Lauris arī priecē ar momentuzņēmumiem, kas atklāj dievīgās kompozīcijas filmēšanas aizkulises.

“Es jau ilgi biju “skrējis” un daru to joprojām, bet mani klausītāji jau kādu laiku gaidīja no manis jaunu sirds dziesmu. Beidzot tā atnāca, un ir kā veltījums visiem, kas kādreiz mīlējuši, mīl vai mīlēs. Pat ja tas ir suns vai kaķis, kas dzīvei piešķir jēgu. Mīlestība ir tik plaša un tajā ir jādalās,” par jauno dziesmu izteicies Lauris Reiniks. Pēc dziesmas noklausīšanās daudzi mūzikas eksperti nāca klajā ar paziņojumu, ka tas ir labākais, ko Reinis radījis romantiskās mūzikas lauciņā.

Šī dziesma, līdzīgi kā citas Reinika kompozīcijas pēdējos gadus, tiek piedāvāta arī kaimiņvalstu iedzīvotājiem. Igauniski tā saucas “Meid on kaks”, bet lietuviski “Tik aš ir tu”.  Dziesmas komponists ir Lauris Reiniks, bet teksta autori ir gan Lauris, gan Guntars Račs. Interesi par dziesmas potenciālo spāņu versiju jau izrādījusi Spānijas un Meksikas producentu kompānija, kas vēlētos izmantot to kādam topošam seriālam latīņamerikas tirgū.

Reinika kompozīcijai ir radīts arī īpašs videoklips. Tā filmēšana noritēja maģiskajā un neparastajā Kapadokijas reģionā Turcijā. Videoklipā Laura mīļoto atveido mūziķa sena draudzene, uzņēmēja Santa Kola, videoklipa režisore ir Aija Strazdiņa, bet galvenais operators – Renārs Muskars.

Lauris Reiniks ar romantisko hitu "Tikai divi mēs"


Kasjauns.lv / Foto: Facebook
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Ragaciema Agnese atklāj, kādas problēmas nomoka viņas klientus 42
  • Daugavpilī pusaudze veikusi pašnāvību: nolec no 12. stāva un nositas? 18
  • Tikai 10 km no Ukrainas robežas izvietoti desmitiem krievu tanku 2