Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Draiskie Lauris Reiniks un viņa šā hita meitene Santa Kola.

Reiniks publisko, kā tapa viņa dzīves vislabākās dziesmas klips. FOTO. VIDEO 22

Slavenības
2015. gada 15. novembrī 15:03 2015. gada 15. novembrī 15:03
Pirms dažām nedēļām mūziķis Lauris Reiniks klausītāju un skatītāju vērtējumam Latvijā un Baltijas valstīs nodeva savu jaunāko darbu “Tikai divi mēs”. Nu Lauris arī priecē ar momentuzņēmumiem, kas atklāj dievīgās kompozīcijas filmēšanas aizkulises.

“Es jau ilgi biju “skrējis” un daru to joprojām, bet mani klausītāji jau kādu laiku gaidīja no manis jaunu sirds dziesmu. Beidzot tā atnāca, un ir kā veltījums visiem, kas kādreiz mīlējuši, mīl vai mīlēs. Pat ja tas ir suns vai kaķis, kas dzīvei piešķir jēgu. Mīlestība ir tik plaša un tajā ir jādalās,” par jauno dziesmu izteicies Lauris Reiniks. Pēc dziesmas noklausīšanās daudzi mūzikas eksperti nāca klajā ar paziņojumu, ka tas ir labākais, ko Reinis radījis romantiskās mūzikas lauciņā.

Šī dziesma, līdzīgi kā citas Reinika kompozīcijas pēdējos gadus, tiek piedāvāta arī kaimiņvalstu iedzīvotājiem. Igauniski tā saucas “Meid on kaks”, bet lietuviski “Tik aš ir tu”.  Dziesmas komponists ir Lauris Reiniks, bet teksta autori ir gan Lauris, gan Guntars Račs. Interesi par dziesmas potenciālo spāņu versiju jau izrādījusi Spānijas un Meksikas producentu kompānija, kas vēlētos izmantot to kādam topošam seriālam latīņamerikas tirgū.

Reinika kompozīcijai ir radīts arī īpašs videoklips. Tā filmēšana noritēja maģiskajā un neparastajā Kapadokijas reģionā Turcijā. Videoklipā Laura mīļoto atveido mūziķa sena draudzene, uzņēmēja Santa Kola, videoklipa režisore ir Aija Strazdiņa, bet galvenais operators – Renārs Muskars.

Lauris Reiniks ar romantisko hitu "Tikai divi mēs"


Kasjauns.lv / Foto: Facebook

Citi šobrīd lasa

Caur atslēgas caurumu: ieskats Baltkrievijas ciemos, kur 21. gadsimts nav lielā cieņā 46
Masu kāzas Indijā, kur izprecinātas nabadzīgās musulmaņu meitenes. FOTO 11
"Vicotria'a Secret" modele pakrīt uz mēles un saņem ovācijas 2
Skatīt visus komentārus