Grupas “Apvedceļš” mūziķi Jānis Krūmiņš (no kreisās) un Armands Leimanis, atgriežoties no koncerta, cietuši satiksmes negadījumā.

Avārijā cietuši populārās šlāgergrupas "Apvedceļš" mūziķi. Grupa atceļ koncertus 27

Slavenības
2015. gada 16. novembrī 12:54 2015. gada 16. novembrī 12:54
Aizvadītās nedēļas nogalē – 14. novembrī – atgriežoties no koncerta Alūksnē, autoavārijā iekļuvuši populārās šlāgergrupas “Apvedceļš” mūziķi, kuri pēc satiksmes negadījuma nogādāti slimnīcā.

“Naktī no piektdienas uz sestdienu mājupceļā no kārtējās spēles, grupas “Apvedceļš” mūziķi Jānis Krūmiņš un Armands Leimanis, kā arī viņu šoferis, cieta satiksmes negadījumā. Tādēļ grupas visas novembra spēles un, ļoti iespējams, arī decembra spēles tiek atceltas. Atvainojiet par neparedzamo apstākļu sagādātajām neērtībām! Bet tikmēr puišiem un šoferītim vēlam drīzu atlabšanu! Varam visus nomierināt, ka jau ir labāk un nav tik traki, kā pirmajā brīdī varbūt izklausās,” vēstīts grupas Draugiem.lv lapā.

Grupa “Apvedceļš” dibināta Smiltenē 2000. gada rudenī, kopā sanākot Armandam Leimanim un Jānim Krūmiņam. Šī apvienība ātri kļuva populāra visā Latvijā, “Apvedceļš” saņēmis arī Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvu nominācijā „Labākais šlāgermūzikas albums” par 2011. gadā iznākušo albumu “Durvis uz vasaru”.

“Apvedceļš” – “Zemenes”

Kasjauns.lv/Foto: Izdevniecības Rīgas viļņi arhīva

Citi šobrīd lasa

"Nekad stulbās diētas neesmu ievērojusi" - jeb atklāti par to, kā ēd supermodeles 2
Itālija izmisumā – izmirst mazie ciemati, pilsētu mēri gatavi maksāt lielu naudu tiem, kas tur gribētu dzīvot 65
Sākusies "Origo" biznesa centra celtniecība
Skatīt visus komentārus