Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Par trešās sezonas atraktīvāko un saskanīgāko pavisam noteikti pāri var dēvēt Velgu Plataci un Alfridu Lipovski. Viņi arī ieguva balvu no šova atbalstītājiem 1500 eiro apmērā. Attēlā - Velga un Alfrids Gruzijas galvaspilsētā Tbilisi.

Noslēdzas šovs "Saimnieks meklē sievu". Atraktīvākais pāris Alfrids ar Velgu saņem naudas balvu 61

Izklaide
2015. gada 16. novembrī 23:08 2015. gada 16. novembrī 23:08
Beigusies šova „Saimnieks meklē sievu” trešās sezona. Tā pēdējā sērijā tika rādīts, kā pēc ceļojuma sokas visiem pieciem šova dalībniekiem. Un tikai divi no saimniekiem uztur attiecības ar šovā noskatītajām līgaviņām.

Piecu neprecētu Latvijas saimnieku gaitas TV šovā „Saimnieks meklē sievu” nu ir galā. Šova visjaunākais saimnieks Jānis Šmits (21) no Burtnieku novada, kurš pirmajās sērijās lepojās ar savu seksuālo pieredzi un metās līgaviņas kaislīgi skūpstīt, galu galā nevienu no meitenēm nebildināja. Kā zināms, ceļojumā viņš devās ar sev raksturā līdzīgo Antru, ar kuru Amsterdamā baudīja romantiku, tomēr par to, vai šobrīd Jānis ar Antru vai kādu citu meiteni turpina attiecības, saimnieks nevēlas stāstīt.

Tāpat nav skaidrs, vai Valles pagastā dzīvojošais saimnieks Jānis Kauķis (30) būs šovā mīļoto atradis. Ar Sandru viņam nekas nesanāca, bet viņš jau ir saticies ar iepriekš atraidīto sievieti – Danu Zuikinu. Viņš Danu apciemoja, tomēr par kāzām vēl esot pāragri runāt.

Aizputnieks Ģirts Brumsons (33) jau pirmajās šova sērijās atzina, ka ir ieskatījies tumšmatainajā jaunietē Gundā Jandavā, tomēr tālāk viņu attiecības attīstījās vētraini. Ceļojuma laikā pāris tik ļoti sakašķējās, ka mājup brauca nesarunājoties. Arī tagad pāris nekomunicē. Ģirts atzīst, ka par Gundu vairs nedomā un šobrīd sarakstās ar kādu jaunieti no Latgales.

Tikmēr Egils Langovskis (33) no Balvu novada joprojām tiekas ar šovā izvēlēto Zani Akmeni. Abi kopā izceļoja Šveici, un pēc iespaidiem bagātā brauciena norunāja nākamo randiņa laiku un vietu. Egils atzīst, ka abus šķir attālums un tas, ka katram no viņiem darbu pilnas rokas. Tomēr var manīt, ka interese par Zani viņam ir, tādēļ jācer, ka arī turpinājums būs.

Bet par šova uzvarētāju pāri pavisam noteikti var dēvēt tā vecākos dalībniekus – Alfridu Lipovski no Ludzas novada un Velgu Plataci no Ogres. Viņi balvā no šova atbalstītājiem saņēma naudas balvu 1500 eiro apmērā. Jāatgādina, ka Alfrids šovā saņēma visvairāk vēstuļu, izvēlējās trīs gaišmatainas dāmas, un viena no viņām arī iekrita visdziļāk sirdī. Kopā ar Velgu viņš apceļoja Gruziju un tagad kaļ kopīgus nākotnes plānus.

Kasjauns.lv/ Foto: publicitātes

Citi šobrīd lasa

Filmas “Dotais lielums: mana māte” varonis Raitis atklāti par savām attiecībām ar sievietēm 50
"Viņš domāja, ka ir pasaules karalis un var mani pazemot," seksuālā uzmācībā vaino arī slaveno Maiklu Duglasu 82
Luksusa viesnīca Īrijā atsaka nekaunīgai soctīklu zvaigznītei, kura pieprasīja bezmaksas brīvdienas 34
Skatīt visus komentārus