Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Ditas Lūriņas grandiozo kleitu koncerta aizkulisēs apjūsmoja šovmenis Māris Grigalis un Dailes teātra aktieris Artis Robežnieks.

Lūriņa cīnās ar grandiozo skatuves tērpu. FOTO 17

Slavenības
2015. gada 18. novembrī 04:49 2015. gada 18. novembrī 04:49
Nacionālā teātra aktrisei Ditai Lūriņai, piedaloties koncertā „Latvijas spēka dziesmas”, bija jābūt uzdevuma augstumos ne tikai, kāpjot uz skatuves, bet arī aizkulisēs, jo nācās uzpasēt iespaidīgo kleitu.

Sievišķīgo, gaisīgo tērpu, kurā daiļā aktrise pirms trīsarpus gadiem mirdzēja uz Latvijas Nacionālās operas skatuves, vadot „Lielās Mūzikas balvas” pasniegšanas ceremoniju, Dita Lūriņa bija izvēlējusies arī, lai postos, uzstājoties „Arēnā Rīga” notikušajā koncertā „Latvijas spēka dziesmas”.

Jāteic, kleitas izvēle gan Ditai radīja papildus slodzi, jo gaišais tērps ar garo šlepi nav piemērots staigāšanai. Tādēļ, lai nepakluptu, kā arī nenobružātu un nesasmērētu smalko audumu, aktrise aizkulisēs pārvietojās, tērpa pagarinājumu turēdama rokās. Dažbrīd drošības nolūkos viņa steidzoties, ar brīvo roku pieturējās pie sienas.

Sarunājoties ar Dailes teātra aktieri Ģirtu Ķesteri, Dita Lūriņa kleitas pagarinājumu bija saņēmusi un turēja rokās, lai tādējādi pasargātu smalko tērpu no nobružāšanas.

Kasjauns.lv/Foto: Anete Janševica, Edijs Pālēns/LETA

Citi šobrīd lasa

Jubilejas joki. Anekdotes par latviešiem un Latviju 27
Skolā Krievijā atrod tualeti, ko drīkst lietot tikai "izredzētie" bērni 24
Prominences, sportisti, inteliģence... Kas šogad apmeklēja svinīgo svētku koncertu? 39
Skatīt visus komentārus