Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Apmeklējot „Place2Be Headteacher” konferenci Londonā, hercogiene Ketrīna devusi priekšroku britu zīmola „Matthew Williamson” kleitai. Šo pašu tērpu, tumši zaļā zamša laiviņas un „clutch” somiņu viņa izvēlējās arī 2012. gadā, apmeklējot filmas „African Cat” pirmizrādes vakaru Londonā.

Hercogiene Ketrīna vienu un to pašu tērpu velk atkārtoti. FOTO 37

Slavenības
2015. gada 20. novembrī 05:31 2015. gada 20. novembrī 05:31
Par spīti smalko aprindu dāmu nerakstītajam likumam, ka divreiz vienā tērpā iziet sabiedrībā nav labais tonis, prinča Viljama sieva Kembridžas hercogiene Ketrīna (33) pārliecinoši pierādījusi pretējo. Viņa iemantojusi tikai vēl lielāku tautas mīlestību, demonstrējot, ka vienu un to pašu tērpu velk atkārtoti.

Aizvadītajā trešdienā, apmeklējot „Place2Be Headteacher” konferenci Londonā, hercogiene Ketrīna bija izvēlējusies britu zīmola „Matthew Williamson” kleitu 1500 ASV dolāru vērtībā. Gaiši pelēkās kleitas kakla līnija un piedurkņu gali rotāti ar bagātīgiem izšuvumiem, kas šim klasiskā un vienkāršā piegriezuma tērpam piešķir īpašu eleganci.

Kleitai Ketrīna bija pieskaņojusi tumši zaļa zamša laiviņas un „clutch” somiņu. Tieši šo pašu tērpu, kurpes un somiņu hercogiene izvēlējās arī filmas „African Cats” pirmizrādes vakara apmeklējumam Londonā pirms trim gadiem – 2012. gadā.

Atšķirībā no iepriekšējās reizes, šoreiz viņa devusi priekšroku lapiņas formas auskariem ar briljantiem 3 300 ASV dolāru vērtībā. Šos auskarus darinājis zīmols „Kiki McDonough” un tiem dots nosaukums „Lauren Yellow Gold Pave Diamond Leaf Earrings”. „Kiki McDonough” bija Ketrīnas vīramātes – princeses Diānas – iemīļotākais juvelierizstrādājumu zīmols.

Apmeklējot konferenci Londonā, hercogiene bija rotājusies ar zīmola „Kiki McDonough” auskariem ar briljantiem. Šis juvelierizstrādājumu zīmols bija pats iemīļotākais viņas vīramātei princesei Diānai.

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Jaunumi Ēģiptē aizturētās britu tūristes lietā: spriedums varētu tikt nolasīts Ziemassvētkos 14
Kopā jau 70 gadus. Karalienei Elizabetei un princim Filipam šodien īpaša diena 17
Slimnīcā kritiskā stāvoklī nokļuvis Latvijas izlases futbolists Vardanjans 2
Skatīt visus komentārus