91 Foto
Nedēļas laikā sagatavot šādu priekšnesumu ir liela meistarība. Antra Stafecka, šova “Izklausies redzēts” finālā iejūtoties Pink tēlā, pierādīja, ka viņai pa spēkam ir arī akrobātiski triki!

Stafecka pārsteidz ar akrobātiskiem trikiem, uzvarot "Izklausies redzēts" pusfinālā! FOTO 152

Izklaide
2015. gada 22. novembrī 22:50
Šova “Izklausies redzēts” otrā sezona tuvojas noslēgumam un kļuvuši zināmi tie četri dalībnieki, kas pēc nedēļas cīnīsies par uzvaru. Bet šīs svētdienas vakarā pusfinālā triumfēja Antra Stafecka, kas atveidoja dziedātāju Pink.

Pusfinālā dalībnieki iejutās šādos tēlos: Andris Ābelīte bija Bono no grupas “U2”, Elza Rozentāle – Sia, Jānis Auzāns – The Tokens, Antra Stafecka – Pink, Annija Putniņa – Sara Braitmena, Ieva Pļavniece – Laiza Minelli, Atis Zviedris – Fredijs Merkūrijs un Kristaps Rasims – Megana Trainore.

Šova pusfinālā dalībniekus vērtēja Jānis Šipkēvics, Jana Duļevska, Lauris Subatnieks un Guntars Račs, kas, tāpat kā paši dalībnieki par vislabāko atzina Antru Stafecku un viņas akrobātisko priekšnesumu, atveidojot dziedātāju Pink. Ne mazāk aizkustinošs bija Elzas Rozentāles kā Sia priekšnesums, kuru gan vairāk “iznesa” mazā dejotāja, bet trešo vietu ieguva Atis Zviedris. Viņa Fredijs Merkūrijs patiešām bija līmenī!

Līdz ar to kļuvuši zināmi tie dalībnieki, kas finālā cīnīsies par uzvaru. Fināla dalībniekus noteica žūrijas un dalībnieku balsojumu kopvērtējums līdzšinējos 9 raidījumos. Lūk, finālisti: Kristaps Rasims, Antra Stafecka, Elza Rozentāle un Ieva Pļavniece. Pārējie dalībnieki šova finālā uzstāsies kā viesmākslinieki, bet šova uzvarētāju noteiks tikai un vienīgi skatītāju telefona balsojums.

Kasjauns.lv/Foto: Toms Norde (TV3)

Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Traģisku stāstu Rīgā kļūst arvien vairāk: cilvēkus met ārā no pašu dzīvokļiem 59
  • Publicēts video, kurā mašīna uz Vestminsteras tilta ietriecas gājējos 1
  • 19 gadus veca "Range Rover" vadītāja pa Jūrmalas šoseju triecas ar 154 km/h 49