Pāris mēnešu laikā pēc Franciska skūpsta audzējs bērna galvā ir samazinājies. "Tas ir Dieva brīnums," par notiekošo saka meitenītes vecāki.

Ar vēzi slimā meitenīte, kuru noskūpstīja pāvests, piedzīvo brīnumu. VIDEO 32

Trakā pasaule
2015. gada 23. novembrī 11:31 2015. gada 23. novembrī 11:31
Romas pāvests Francisks, viesojoties Amerikas Savienotajās Valstīs šī gada septembrī, Filadelfijā maigi noskūpstīja zīdainīti Džannu - meiteni skūpstam pasniedza viņas vecāki, kuri ļoti pārdzīvo par Džannas slimību, proti, viņai ir audzējs smadzenēs. Neticami, taču analīzes apstiprina: vēzis Džannas galvā kļuvis mazāks, mainījis lokāciju un vairs neizplešas.

Par aizkustinošo brīdi, kad pāvests noskūpstīja vienu gadu veco Džannu, vēstīja vai visi ASV mediji. Līdz šim mazulīti nedrīkstēja operēt, un vecāki gatavojušies šausmīgākajam. Taču, iespējams, Franciska lūpas tiešām pierādījušas, ka Dieva brīnumi ir iespējami, jo audzējs bērna galvā dažu mēnešu laikā samazinājies, kā arī pati meitene jūtoties arvien labāk. Viņa, piemēram, spēj fokusēt un noturēt skatienu, kas vēl nesen nebija pa spēkam nāvējošās slimības mocītajai meitenītei, vēsta telekompānija CBS.

Viņas vecāki Džojs un Kristena Masčiantonio notikušo sauc par brīnumu. Tēvs stāsta: "Es patiešām domāju, ka pāvests ir Dieva sūtnis uz Zemes. Visu iepriekšējo gadu mēs dzīvojām Džannas dēļ, taču tagad varam dzīvot AR viņu kopā ar mums," par vēža mazināšanos saka Džojs.

Mediķi rāda, kāds bija audzējs pirms pāvesta skūpsta, un kāds tas kļuvis tagad.

Pāvests noskūpsta smadzeņu audzēja mocītu bērnu:

Kasjauns.lv/Foto: Ekrānuzņēmumi no video

Citi šobrīd lasa

Būt otrajai sievai. Tas nav tik vienkārši, kā izskatās 6
Pirmoreiz tuvi viņi bija tikai kāzu naktī. Elvisa Preslija un viņa Priscillas skaistais mīlasstāsts 2
Kā alu izmantot skaistumkopšanā? (Ņem vērā - šoreiz tikai ārīgai lietošanai) 1
Skatīt visus komentārus