Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Roberto Meloni virtuvē šiverē ar slaveno dziedātāju Ievu Akurateri.

Roberto pavāršovs maina nosaukumu un sacer dziesmu. VIDEO 9

Slavenības
2015. gada 26. novembrī 08:22 2015. gada 26. novembrī 08:22
Pēc vairāk nekā simts viesu uzņemšanas un iepazīšanās ar viņu iecienītajām receptēm Rīga TV 24 pavāršova vadītājs Roberto Meloni sapratis, ka viņa raidījumam vislabāk atbilstu nosaukums „La Dolce Vita. Ar Roberto”.

Uzsākot raidījumu, atraktīvajam itālim bija mērķis atrast 100 interesantas latviešu iecienītas receptes, apkopot tās grāmatā un uzdāvināt mammai. Bet pēc 100 raidījumiem Roberto mamma Gavina dēlam atzinās, ka labprāt turpinātu izmēģināt jaunas receptes, tādēļ Roberto turpina pavāršovā iepazīt sabiedrībā zināmu cilvēku virtuves mākslu un nu jau skaidrs, ka grāmatā būs krietni vairāk recepšu nekā sākumā bija plānots.

Tikko par godu Roberto pavāršovam „La Dolce Vita. Ar Roberto” (tulkojumā – „saldā dzīve”) radusies arī dziesma ar nosaukumu „Skaistā dzīve”, ko kopā ar Roberto iedziedājuši mūziķi, kuri viesojušies šovmeņa TV raidījumā – Normunds Rutulis, Andris Kivičs, Vita Baļčunaite, Liene Greifāne, Lienes Šomases vadītā bērnu un jauniešu radošā studija un citi Dziesmai pēc raidījuma motīviem tapis arī videoklips, kurš stāsta par jautriem un gardiem brīžiem virtuvē – par to, ko Roberto Meloni ir piedzīvojis un joprojām piedzīvo savā raidījumā.

Roberto ar draugiem ierakstījis dziesmu „Skaistā Dzīve”


Kasjauns.lv / Foto: publicitātes

Citi šobrīd lasa

Tur sapņo nokļūt ikviens vīrietis! Ieskats “Victoria's Secret” modeļu ģērbtuvēs 28
Skolēni Krievijas pilsētā Oimjakonā -50 grādos iet uz skolu, jo mājās var palikt tikai no -52 49
Ātrās palīdzības dienests Austrālijā dalās sirdi plosošā stāstā par pacientes pēdējo vēlēšanos 6
Skatīt visus komentārus