Māksliniece, kas tuva gan dāmām, gan arī stiprajam dzimumam.

Nākamā gada "Positivus" galvenā viešņa - Elija Goldinga. VIDEO 6

Izklaide
2015. gada 30. novembrī 08:54
Nākamgad festivāla "Positivus" galvenā māksliniece būs britu dziedātāja Elija Goldinga, informēja pasākuma rīkotāji.

Starptautisku popularitāti ieguvušais festivāls nākamgad svinēs 10 gadu jubileju un par godu tam pasākumā uzstāsies paši gaidītākie mākslinieki, no kuriem kā pirmo rīkotāji min Goldingu, kas jau ir viesojusies Latvijā un ar savu uzstāšanos priecējusi vietējos fanus.

Goldina joprojām ir viena no pieprasītākajām dziedātājām un viņa turpina pārspēt vienu rekordu pēc otra. Tiek prognozēts, ka nupat kā izdotais albums "Delirium" papildinās dziedātājas iespaidīgo sasniegumu sarakstu. Tāpat viņas vārds ir cieši saistīts arī ar kino industriju – viņas izpildītās dziesmas skanējušas arī pēdējo gadu lielākajos kino grāvējos, to skaitā "Krēslas", "Bada spēļu", un "Citādie" filmu sērijās un vēl vairāk nekā 50 citās filmās un TV seriālos.

Uz nākamā gada "Postivus" festivālu vēl tikai trīs dienas biļetes iespējams iegādāties par pagājušā gada cenām – trīs dienu biļete maksā 65 eiro, trīs dienu biļete ar telts vietu – 73 eiro. Telts vietu atsevišķi var iegādāties par 10 eiro, šī cena paliks nemainīga līdz pat festivālam. No 3.decembra biļešu cenas kāps.

Latvijā zināmākās mākslinieces dziesmas:


LETA/Foto: Reuters
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Vai latvieši ir tumsoņas? Tīmeklī populārs kļūst stāsts par sikhu tūrista baiso pieredzi Rīgā 172
  • Kāpēc lietuviešu puisis nošāva savu ģimeni? Viņa klasesbiedrene atklāj iespējamos cēloņus 98
  • Triju meitu mātes lūdz atsākt izmeklēšanu pret, viņuprāt, netiklu sporta treneri 16