Dziedātāja Elija Gouldinga un grupas „McFly” mūziķis Dagijs Pointers pēdējo reizi sabiedrībā redzēti kopā novembra sākumā.

Elija Gouldinga nolēmusi iepauzēt ar attiecībām. Uz laiku šķiras no drauga

Slavenības
2015. gada 3. decembrī 12:58 2015. gada 3. decembrī 12:58
Vēl pirms mēneša runāja, ka dziedātāja Elija Gouldinga (28) un viņas mīļotais vīrietis grupas „McFly” mūziķis Dagijs Pointers (27) domājot par kāzām. Taču nu pāris paziņojis, ka uz laiku nolēmis šķirties.

Dziedātāja Elija Gouldinga un „McFly” mūziķis Dagijs Pointers nolēmuši iepauzēt ar attiecībām abu saspringtā darba grafika dēļ, jo katrs bieži spiests būt otrā pasaules malā. Kāds no abu draugiem informējis izdevumu „The Mirror”, sakot, ka Elija un Dags jūtas apbēdināti, ka „attiecībās pienācis smags posms”, tāpēc nolēmuši kādu laiku padzīvot atsevišķi.

„Viņi nolēmuši iepauzēt. Darba saistību dēļ viņi aizvien vairāk laika bija spiesti pavadīt šķirti, un bija grūti uzturēt attiecības,” norādījis vārdā nenosauktais paziņa. „Viņi nolēmuši uz laiku šķirties, lai redzētu, vai spēj visu atkal sakārtot. Viņi abi jūtas ļoti apbēdināti, ka pienācis šāds grūts posms. Viņi vēlas uzzināt, vai neliela distancēšanās spēs viņiem palīdzēt tikt visam pāri.”

Elija šobrīd uzturas Amerikas Savienotajās Valstīs, kur reklamē savu jaunāko albumu „Delirium” un gatavojas „Jingle Ball” koncertam Losandželosā, kurā uzstāsies vēl virkne citu slavenu mākslinieku. Arī Dagijs šobrīd ir Losandželosā, turklāt viņš nesen kā nosvinējis savu 27. dzimšanas dienu.

Lai gan Gouldinga un Pointers šobrīd ir vienā pilsētā, pāris nav nofotografēts kopā izejam sabiedrībā jau kopš novembra sākuma.

Elija un Dagijs publiski apstiprināja, ka ir pāris 2014. gada aprīlī, pēc vairāku mēnešu ilgām baumām, ka abus vienojot romantiskas jūtas. Abi iepazinās 2013. gadā „Cosmopolitain” rīkotās „Gada sievietes” balvu ceremonijas vakarā. Par to, ka abus vieno nopietnas attiecības, liecināja fakts, ka Elija atzinās, ka nav tālu no kāzām, jo Dagijs no jauna viņai ļāvis uzticēties vīriešiem.

Kad žurnāla „Glamour” reportieris Gouldingai novembrī apjautājās, vai dziedātāja gatava teikt jāvārdu savam mīļotajam, viņa atbildēja: „Ak, dievs, jā! Man tūlīt jau būs 30. Reiz man bija ļoti atturīgs viedoklis pret laulību, jo visapkārt bija tik daudz jauno vecāku, kas bija šķīrušies. Tāpēc es ilgu laiku biju pārliecināta, ka neprecēšos un, ka visi vīrieši ir draņķi. Taču, kad dzīvē ienāk kāds un atjauno tavu zudušo ticību, ir jauki atkal domāt par tradicionālajām vērtībām: kāzu ceremoniju baznīcā un visu ģimeni vienkopus. Man patīk šī doma!”

Savukārt Dagijs kādā citā sarunā lika noprast, ka arī domājis par kāzām. Viņš nekomentēja sīkāk, vien ieminējās, ka nevēlas neko stāstīt, lai nesabojātu pārsteigumu, kad pienāks brīdis bildinājumam.

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

"Nekad stulbās diētas neesmu ievērojusi" - jeb atklāti par to, kā ēd supermodeles 2
40 gadu vecumā viņš nolēma: turpmāk sekošu savai sirdij. Kas patiesībā ir bestselleru "alķīmiķis" Koelju 12
Gulbenes novada Lejasciemā plosījies lācis 5
Pievienot komentāru