30 Foto
Adeles fanes ir kā bez prāta šī zilacainā smukulīša dēļ. Dziedātājas miesassargs Pīters Van der Vīns reiz bija bodibildinga čempions un izcīnīja titulu „Misters Eiropa 2005”.

Adeles fanes Ziemassvētkos nevēlas jauno albumu, bet gan dziedātājas miesassargu! FOTO 15

Izklaide
2015. gada 6. decembrī 12:18
Ja esi superzvaigznes miesassargs, nerakstīts likums paredz turēties fonā un palikt nemanāmam. Taču britu dziedātājas Adeles miesassargs reiz pats bija zvaigzne. Pateicoties savam muskuļotajam augumam, bodibildinga konkursā viņš izcīnīja titulu „Misters Eiropa”!

Adeles izskatīgais miesassargs jau kļuvis par interneta sensāciju. Viņam veltīti neskaitāmi video vietnē „YouTube”, bet bildes ar bijušo kultūrisma čempionu pārpludinājušas sociālajos tīklos.

Viņu sauc Pīters Van der Vīns un viņš ir no Holandes. Miesassargam piemīta glīti veidota žokļa līnija, caururbjošu zilu acu skatiens un muskuļots augums, pateicoties kuram viņš 2005. gadā kļuva par „Misteru Eiropu”.

Pītera Van der Vīna apjūsmotāju skaits teju jau pielīdzināms Adeles fanu skaitam, pat neraugoties uz to, ka dziedātāja nesen kā izdevusi savu trešo studijas albumu „25”, un tas pārspējis visus līdzšinējos pārdošanas rekordus, un ierindojies pirmajā vietā Lielbritānijas albumu topā.

„Lai gan man patīk Adeles jaunais albums, man šķiet, ka esmu vairāk apsēsta ar viņas miesassargu,” „Twitter” blogā jūsmo kāda no britu dziedātājas fanēm.

„Adeles miesassargs spētu aizdedzināt pat lietu, tik seksīgs viņš ir,” attiecinot uz vienas dziesmas tekstu no Adeles otrā albuma „21”, komentējusi kāda cita.

„Viss, ko vēlos Ziemassvētkos, ir Adeles miesassargs, kurš sēdētu zem eglītes un mani tur gaidītu,” ekstāzē kritusi trešā.

Van der Vīnam jau ir pieredze ar drošības nodrošināšanu superzvaigznēm. Viņš savulaik strādājis par dziedātājas Lady Gaga un austrāliešu reperes Igijas Azalijas miesassargu, bet tikai tagad, pašam to negribot, nonācis uzmanības centrā.

Adeles miesassargs vēl šā gada pavasarī gādāja par dziedātājas Lady Gaga drošību.

Adele un Lady Gaga draudzīgi dala vienu miesassargu.
Adelei seksīgs miesassargs

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press, ekrānuzņēmums no video
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Skarbs stāsts par slimnīcu shēmu: kāš naudu no valsts un pacientiem 78
  • Grūti noticēt, ka tas ir musulmaņu Irānā... tā dzīvo bagātie Teherānas bērni. FOTO 21
  • Divi beļģi Vecrīgā norauj Latvijas karogu un pārlauž tam kātu. VIDEO 31