25 Foto
Leģendārā mūziķa Boba Geldofa meitai Pīčesai Geldofai nāves brīdī bijis neiedomājami liels parāds. Dēļ tā viņas vīrs Tomass Koens un dēli Astala un Faedra mantos mazāk nekā pusi no Pīčesai piederējušā kapitāla.

Rokzvaigznes meitai pirms nāves bijis vairāk nekā 626 000 eiro liels parāds 3

Izklaide
2015. gada 7. decembrī 04:41
Kļuvis zināms, ka leģendārā mūziķa Boba Geldofa (64) meitai Pīčesai Geldofai nāves brīdī pērnā gada aprīlī, bijuši uzkrāti milzīgi parādi. Tie sasnieguši vairāk nekā 450 000 sterliņu mārciņu (~626 000 eiro) lielumu.

Boba Geldofa meita un divu dēlu māmiņa Pīčesa Geldofa pērnā gada pavasarī nomira no heroīna pārdozēšanas. Viņai bija tikai 25 gadi. Tā kā Pīčesai līdz nāves brīdim bija uzkrājušies tik milzīgi parādi, viņas vīram, mūziķim Tomasam Koenam, un abiem dēliem atliks mazāk par pusi no Geldofai piederējušā kapitāla, kas novērtēts 884 272 sterliņu mārciņu (1 229 083 eiro) apmērā.

Šī ziņa izplatīta vien dažas dienas pēc tam, kad Bobs Geldofs atklātā intervijā atzinies, ka visu laiku dzīvojis ar baisu apziņu, ka vienudien viņa meitu atradīs mirušu.

Izdevums „Daily Mirror” raksta, ka Pīčesa tik jaunā vecumā vēl nebija sastādījusi testamentu. Pēc tam, kad atklātībā nonākusi ziņa par parādiem, mantojamā summa sarukusi līdz 394 630 sterliņu mārciņām (548 599 eiro). Pagaidām netiek ziņots, kas bijis par iemeslu Geldofas neizmērojami lielajiem parādiem.

Britu likumdošana paredz, ja aizgājējs uz nāves brīdi nav sastādījis spēkā esošu testamentu, kapitāla pirmās 250 000 sterliņu mārciņas (347 480 eiro) pāriet matojumā partnerim, neatkarīgi vai tas ir laulāts draugs jeb civilpartneris. Šajā gadījumā – 25 gadus vecajam Pīčesas vīram Tomasam Koenam.

No atlikušajiem 194 630 sterliņu mārciņām (270 520 eiro) Koens, kā likumīgs vīrs, var mantot pusi, tādējādi mantojuma kopsummai sasniedzot 347 315 sterliņu mārciņu (520 435 eiro) atzīmi.

Atlikušās 97 315 sterliņu mārciņas (135 303 eiro) tiks vienādi sadalītas abiem Pīčesas dēliem Astalam (3) un Faedrai (2).

Pīčesas nāve atsauca atmiņā viņas mātes Polas Jeitsas aiziešanu no dzīves 2000. gadā, pārdozējot heroīnu. 41 gadu vecā televīzijas diktore tobrīd auklēja četrus gadus veco meitu Taigerliliju. 

Mūziķis Tomass Koens, ar kuru Pīčesa bija precējusies divus gadus, atrada viņas līķi viesu guļamistabā viņu kopīgajā mājā Kentā, atgriežoties no ciemošanās pie vecākiem. Iepriekšējā dienā Koens jaunāko dēlu bija atstājis Pīčesas pārziņā. 

Pīčesa bija otra vecākā no Geldofa un Jeitsas trim kopīgajām meitām. 

Aizvadītajā desmitgadē Pīčesa izmēģinājusi roku modeles, televīzijas diktores un laikraksta komentētājas karjerā. 

Pēdējos gados viņa sevi veltīja ģimenes dzīvei, kopā ar vīru audzinot divus dēlus. 

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Divus mēnešus vecam bērnam zilumi un lauztas ribas. Tēvs esot pārāk cieši apskāvis 45
  • Gaismā nācis pikants noslēpums no Ivankas Trampas tīņu gadiem. Neredzēti FOTO 6
  • Purva Intas pēdējā vēlēšanās izpildīta. Viņa apglabāta pie savām mājām. FOTO 17