Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Pēc meitas nākšanas pasaulē „Facebook” dibinātājs Marks Cukerbergs paņēmis 2 mēnešu ilgu bērna kopšanas atvaļinājumu, lai palīdzētu sievai Priscillai un būtu kopā ar tik ilgi gaidīto mazulīti.

Piedzimusi 46 miljardu dolāru mantiniece. FOTO 10

Slavenības
2015. gada 9. decembrī 17:13 2015. gada 9. decembrī 17:13
Šā gada 2. decembrī pasaulē nākusi 46 miljonus ASV dolāru liela kapitāla mantiniece Maksima. Savu pirmdzimto pasaulē sagaidījis sociālās saziņas tīkla „Facebook” dibinātājs Marks Cukerbergs (31) un viņa sieva Priscilla (30).

Šonedēļ „Facebook” dibinātājs Marks Cukerbergs savas lapas sekotājiem parādījis jau otru jaundzimušās meitiņas bildi. Attēlu viņš parakstījis vienkārši: „Prieka pārpilns ar mazo Maksu”. Fotogrāfijā jaunais tētis maigi tur mazo meitiņu un abi lūkojas viens otram acīs.

Mazā Maksima (jeb ģimenē saukta par Maksu) ir ģērbta vien autiņbiksītēs, un Cukerberga fani jau izteikuši minējumu, ka attēls iespējams uzņemts pēc pirmās reizes, kad tētis mainījis bērna netīros autiņus.

Marks arīdzan publiskojis ģimenes četrkājainā mīluļa Briesmoņa fotogrāfiju, kurā suns redzams Hanukas svētku tērpā. Šie ebreju gaismas svētki „Hanukkah” sākās svētdien 6. decembrī, kad ebreji visā pasaulē iededz pirmo no astoņām svecēm. Šie ir vēsturiski svētki, ko iedibinājuši Lielās sapulces gudrie par godu ebreju uzvarai pār helēnisma piekritējiem.

„Visiem klājas labi,” Marks atbildēja kādam no „Facebook” lietotājiem, kurš miljardierim apvaicājies, kā jūtas viņa sieva Priscilla un mazā meitiņa.

Pirmā meitas fotogrāfija, ko pēc mazuļa nākšanas pasaulē Cukerbergs parādīja saviem faniem un ģimenes mīlulis Briesmonis, kurš kopā ar saimniekiem atzīmē ebreju svētkus „Hanukkah”.

Pirmo jaundzimušā mazuļa attēlu Marks publiskoja īsi pēc meitas nākšanas pasaulē. Tajā visa ģimene redzama kopā.

„Mēs ar Priscillu esam laimīgi sagaidījuši meitu,” rakstīja Cukerbergs. Līdz ar fotogrāfiju viņš uzrakstījis emocionālu vēstījumu, kas nosaukts „Vēstule mūsu meitai”.

„Maksa, mēs tevi mīlam un jūtam lielu atbildību padarīt pasauli par labāku vietu tev un visiem bērniem,” teikts vēstulē.

Tāpat arī Cukerbergs vēstulē paziņojis, ka 99% „Facebook” akciju novēlēs labdarībai.

Iepriekš „Facebook” radītājs atklājis, ka ģimene pie mazuļa cenšas tikt jau divus gadus, un šajā laikā Priscilla piedzīvojusi trīs spontānos abortus.

Marks un Priscilla iepazinās Hārvarda universitātē studiju laikā. Pēc deviņu gadu draudzības viņi 2012. gadā apprecējās.


Kasjauns.lv / Foto: Facebook

Citi šobrīd lasa

Krāšņs salūts, prominences satiekas koncertā un izgaismotā Rīga. Aizvadīto svētku kopsavilkums fotogrāfijās 17
Aleksandrs no Ņižņijnovgorodas ar savu neparasto mājdzīvnieku dzen izmisumā kaimiņus 14
Pasakaini skaista Šveices ciematiņa pašvaldība gatava maksāt 33 tūkstošus tiem, kas tur gribētu dzīvot 8
Skatīt visus komentārus