Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Ballītē naktsklubā Selēna Gomesa un Nails Horans bučojušies visu acu priekšā.

Bībera bijušajai romāns ar "One Direction" mūziķi. FOTO 2

Slavenības
2015. gada 11. decembrī 10:25 2015. gada 11. decembrī 10:25
Pirms dažiem gadiem pasaule viņu iepazina kā Džastina Bībera mīļoto meiteni. Viņi šķīrās, salaba un atkal šķīrās. Nu dziedātājas Selēnas Gomesas (23) dzīvē ienākusi jauna mīlestība. Ne mazāk meiteņu mīlēts puisis – grupas „One Direction” mūziķis Nails Horans (22).

Baumas par to, ka dziedātāja un aktrise Selēna Gomesa ir kopā ar miljoniem meiteņu mīlētās puišu grupas „One Direction” dziedātāju Nailu Horanu parādījās aizvadītās piektdienas vakarā. Pārītis manīts apskaujamies un skūpstāmies aktiera Čeninga Tatuma sievas aktrises un dejotājas Dženaas Devanas-Tatumas 35. dzimšanas dienas ballītē.

„Nails un Selēna skūpstījās pašā kluba vidū, visu acu priekšā,” stāsta kāds aculiecinieks. „Viņi izskatījās ļoti tuvi, kā pāris. Nails ieradās pirmais kopā ar savu miesassargu, tad es paskatījos un ieraudzīju, ka arī Selēna bija klāt. Viņi cieši turējās kopā, sarunājās un sačukstējās.”

Ballītē abi arī pozējuši kopīgām fotogrāfijām – gan kopā ar draugiem, gan vieni paši, Nailam maigi skūpstot Selēnu uz vaiga.

Selēna un Nails pozē kopīgai bildei aktiera Čeninga Tatuma sievas Džennas Devanas-Tatumas 35. dzimšanas dienas ballītē.

Jau nākamajā vakarā pārītis atkal manīts kopā Losandželosā. Selēnu un Nailu uz Santamonikas mola nofilmējuši „One Direction” fani, kas draudzīgā kompānijā bija devušies uz atrakciju parku.

Slavenais pārītis ļoti centās būt apkārtējo neievērots un neatpazīts, taču acīgie fani savus elkus spēj atpazīt pat piķa melnumā. Gomesa un Horans bija tērpušies tumšas krāsa apģērbā un cauri atrakciju parkam devās galvas noliekuši, lai garāmgājēji nesaskatītu viņu sejas.

Ziņa par Selēnas un Naila iespējamo romānu trāpījusi sāpīgā vietā Gomesas bijušajam draugam dziedātājam Džastinam Bīberam. Viņš sociālajos tīklos publiskojis attēlu, kurā redzams kopā ar Selēnu pašos attiecību pirmsākumos. „Trakas atmiņas,” komentējis mūziķis.


Padzirdējis par Gomesas jaunajām attiecībām, bijušais draugs Džastins Bībers publiskojis sentimentālu fotogrāfiju no laika, kad pats tikko bija sācis satikties ar šo meiteni.
Kasjauns.lv / Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Mazs zēns, neviena nepieskatīts, Pļavniekos izkrīt pa 3. stāva logu; viņu sniegā atraduši garāmgājēji 35
Maligina atraitne Elīna pieprasīs sev pienākošos mantojumu 199
Pārbauda gadījumu par vīriešiem Mārupē, kuri lika mašīnā iekāpt mazam zēnam 19
Pievienot komentāru