13 Foto
Pagātnē pārciestās šausmas Safīrai neliedz priecāties par katru prieka mazumiņu, ko dzīve sniedz šodien.

Meitenīte, kas ugunsgrēkā zaudēja visu, šajos Ziemassvētkos vēlas pavisam nedaudz 19

Izklaide
2015. gada 12. decembrī 22:39
Pirms 2 gadiem Safīra briesmīgā ugunsgrēkā zaudēja tēti un trīs jaunākos brālīšus. Viņas ķermeni klāj apdegumi un viņai nav kreisās kājas un labās rokas. Šajos Ziemassvētkos 8 gadus vecā meitene vēlas saņemt pavisam pieticīgu dāvanu.

Traģiskā ļaunprātīga dedzinātāja izraisītā ugunsgrēkā sadega visa Safīras ģimene. Glābēji viņu atrada līdzās mirušajam tēvam, kas ar savu ķermeni bija pasargājis meitu no nāves. Atlabšanas procesā, meitene pārcieta vairāk nekā 50 operācijas, zaudēja labo roku un kreiso kāju.

Ticiet vai nē, viss, ko šajos Ziemassvētkos Safīra vēlējās saņemt, ir 100 apsveikumu kartiņas, ar ko aizpildīt savas krustmātes apsveikumu kartiņu egli. Kad krustmāte paskaidroja, ka parasti viņa saņem ne vairāk kā 10 apsveikumus, meitene izskatījās noskumusi.

Lai iepriecinātu un pārsteigtu Safīru, krustmāte ievietoja savā Feisbuka lapā foto ar Safīru pie tukšās apsveikuma kartiņu eglītes.

Foto zibenīgi aizceļoja interneta plašumos un ar to dalījās daudzi atbalstītāji, lūdzot sūtīt meitenei apsveikuma kartiņas uz norādīto adresi.

Saņemot pirmos apsveikumus, mazā Safīra priekā staroja.

Krustmāte Liza stāsta, ka Safīra ir drošsirdīgākā meitenīte pasaulē. Turklāt, viņa ir attapīga, jautra, gādīga un izcili stipra. Tie, kas reiz satikuši Safīru, nekad nespēj viņu aizmirst.

Adrese, kur nosūtīt Safīrai apsveikumu:

P.O. Box 6126

Schenectady, NY 12306, USA

 

Safīras stāsts
Kasjauns.lv
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Tokijā noslēdzas gada grandiozākā motociklu izstāde 3
  • Policija notvērusi Egidiju – lietuviešu puisi, kurš nošāva savu ģimeni 30
  • No jestrām ballītēm ne miņas - tā dzīvo bagātie, smagi bruņotie un sūrie Kabulas bērni. FOTO 4