Par 29 miljoniem ASV dolāru mūziķis Billijs Džoels nolēmis pārdot pirms gada iegādāto villu Palmbīčā un tai kaimiņos esošo neapbūvēto zemes gabalu. Gada laikā mūziķis veicis mājā plašus renovācijas darbus.

Mūziķis Billijs Džoels atjauno un pārdod māju. FOTO 1

Slavenības
2015. gada 18. decembrī 17:38 2015. gada 18. decembrī 17:38
Hitu „Uptown Girl” un „Paino Man” autors, amerikāņu mūziķis Billijs Džoels (66) par 29 miljoniem ASV dolāru pārdod divus īpašumus Palmbīčā (ASV) pašā okeāna krastā.

Mūziķis par 19.5 miljoniem ASV dolāru pārdod grezno villu okeāna krastā, bet par 9.5 miljoniem ASV dolāru vēl neapbūvēto zemes gabalu, kas atrodas kaimiņos viņa pirmajam īpašumam. Interesanti, ka abus īpašumus mūziķis iegādājies tikai pērn. Par māju viņš samaksāja 11.8 miljonus, bet par zemes gabalu – 6.5 miljonus.

Ja Džoelam izdosies viss kā iecerēts, ar nekustamajiem īpašumiem viņš gada laikā būs nopelnījis 10.7 miljonus ASV dolāru. Jāatzīst gan, ka aizvadītā gada laikā Džoels veicis lielus renovācijas darbus mājā.

Greznajā villā ir septiņas guļamistabas un septiņas vannasistabas. Mājas kopējā platība sasniedz 800 kvadrātmetrus. Līdzās galvenajai mājai ir arī divu guļamistabu viesu nams, kā arī garāža četrām automašīnām un peldbaseins.

 

Billijs Džoels – „Uptown Girl”
Kasjauns.lv / Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Pasažieri no Pērtas piedzīvo šausmas lidojumā. Pilots viņiem ieteica lūgties 16
"Viņu pasargāja eņģeļi." Brīnumaini izglābjas bērns, kad auto Daugavpilī taranē māju 14
"Viņš lūdza apskāvienu un izglāba man dzīvību." Pašnāvniece pateicas savam glābējam 4
Pievienot komentāru