Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
13 mēnešus pēc dvīņu piedzimšanas aktrise Zoja Saldana atguvusi agrāko slaidumu un citām jaunajām māmiņām iesaka: „Smags darbs atmaksājas! Māmiņas visā pasaulē – ja es to varēju, tad varat arī jūs.”

Aktrise parāda augumu pēc dvīņu piedzimšanas. FOTO 6

Slavenības
2015. gada 19. decembrī 07:43 2015. gada 19. decembrī 07:43
13 mēnešus pēc dvīņu nākšanas pasaulē aktrise Zoja Saldana atguvusi augumu kā pirms grūtniecības un „pazīmējusies” ar to arī sociālajos tīklos.

Zoja Saldana „Instagram” blogā ievietojusi fotogrāfiju, kurā viņa redzama atpūšamies pludmalē baltā bikini. Attēlu uzņēmis 37 gadus vecās aktrises vīrs, itāliešu mākslinieks Marko Perego. „Šobrīd jūtos labi un svētīta. Vēlu arī jums to pašu!” – attēla komentārā ierakstījusi dvīņu māmiņa.

Vēl aizvadītajā nedēļā Zoja saviem sociālo tīklu sekotājiem demonstrēja, ka atguvusi agrāko slaidumu, parādot, ka no jauna var uzvilkt savu „Guardians Of The Galaxy” tērpu, kuru valkāja 2013. gadā.

Drīz pēc darba pie filmas Zoja sagaidīja pasaulē dvīņu puikas Saju un Boviju, un bija pārliecināta, ka nekad vairs neatgūs tādu figūru, lai varētu uzvilkt šo augumam piegulošo futūristisko tērpu, kādā filmējās kinolentē īsi pirms grūtniecības. „Man vajadzēja padalīties ar šo attēlu, šis ir viens no vecajiem „Guardians Of The Galaxy” tērpiem, ko valkāju 2013. gadā. Pēc dvīņu piedzimšanas neticēju, ka varēšu to jebkad vairs uzvilkt,” atzīst aktrise.

Citām jaunajām māmiņām Saldana iesaka: „Smags darbs atmaksājas! Māmiņas visā pasaulē – ja es to varēju, tad varat arī jūs.”

Zoja neticēja, ka pēc bērnu laišanas pasaulē spēs jebkad vēl uzvilkt tērpu, kurā 2013. gadā filmējās kinolentē „Guardians Of The Galaxy”.

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Skarbā romantika Abavas pakalnos. Ciemos pie Latvijas lielākajiem vīndariem Mārtiņa un Lienes Barkāniem
Vai tu lepojies, ka esi latvietis? Atbild iedzīvotāji 128
Krāšņi tērpi, polonēze, izsoles... Aizvadīta vērienīgā Labdarības balle 1
Skatīt visus komentārus