Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Rolands un Ilona Baloži-Ūdri pēc sešarpus gadu draudzības 20. augustā apprecējās. Ziemassvētkus viņi sagaidīs kuplākā ģimenes lokā kopā ar jaundzimušo dēlu Bārtu.

Ūdrītis kļuvis par tēvu dēlam Bārtam. Apsveicam! 59

Slavenības
2015. gada 19. decembrī 11:22 2015. gada 19. decembrī 11:22
16. decembrī par vecākiem savam pirmdzimtajam dēlam Bārtam kļuva mūziķu pāris grupas „The Hobos” līderis Rolands Balodis-Ūdris (40) un aktrise un rakstniece Ilona Balode-Ūdre (33).

Rolands ar Ilonu jau mazuļa gaidīšanas laikā bija izlēmuši, ka dēlu  sauks par Bārtu. Slavenākais no Bārtiem, protams, ir Bārts Simpsons no animācijas seriāla “The Simpsons”, un tieši multeņu varonis – atraktīvais zēns - arī bijis par iemeslu, kādēļ pāris nolēmis savu dēlu saukt šajā vārdā.0 Ilona gan atklāja, ka pagaidām šis vārds nav rakstīts kalendārā, taču ļoti cer, ka ar laiku viņu dēlam būs konkrēts vārda dienas datums, un ir pat gatava rosināt šo vārdu ierindot starp citiem kalendārā iekļautajiem vārdiem. Jaunā māmiņa pēc mazuļa nākšanas jūtas labi un bauda ikvienu mirkli kopā ar Bārtu, nosaucot viņu mīļvārdiņā par Mazo zirnīti. Tāpat kā vecākiem, arī mūziķu pāra atvasei būs divi uzvārdi Bārts Balodis- Ūdris.

Ilonai Bārtis ir pirmais bērniņš, bet Rolandam jau ir divas meitas – Madlēna (15) un Una (11).

Kasjauns.lv sveic jaunos vecākus !


Kasjauns.lv / Foto: Baiba Kojare, no izdevniecības „Rīgas Viļņi” arhīva

Citi šobrīd lasa

Maligina atraitne Elīna pieprasīs sev pienākošos mantojumu 201
Pārbauda gadījumu par vīriešiem Mārupē, kuri lika mašīnā iekāpt mazam zēnam 19
"Rīgas ūdens" iedzīvotājiem pēkšņi piestādījis savādus rēķinus tūkstošiem eiro apmērā 47
Skatīt visus komentārus