Kortnija Kardašjana saviem sekotāju miljoniem parādījusi sevi pavisam kailu.

Dāvana Bīberam? Kimas Kardašjanas 36 gadus vecā māsa pozē pilnīgi kaila. FOTO 19

Slavenības
2015. gada 21. decembrī 05:59 2015. gada 21. decembrī 05:59
Kanādiešu dziedātāja Džastina Bībera (21) jaunā aizraušanās, realitātes šova zvaigznes Kimas Kardašjanas-Vestas (35) vecākā māsa Kortnija Kardašjana (36), sociālajos tīklos publiskojusi pikantu savu fotogrāfiju.

Realitātes šova zvaigzne Kortnija Kardašjana ir trīs bērnu māte. Viņai un bijušajam draugam Skotam Disikam (32) ir dēli Meisons (6) un Reins (1) un meita Penelope (3). Nesen Kortnija pavisam kaila pozējusi melnbaltām fotogrāfijām, kurās redzama no mugurpuses.

„Džastins un Kortnija satiekas no augusta beigām vai septembra sākuma,” kāds vārdā nenosaukts paziņa pastāstījis slavenību žurnāla „US Weekly” reportierim. Piecpadsmit gadu lielā gadu starpība abiem absolūti netraucējot labi kopā pavadīt laiku.

Atgādināsim, ka šogad Kortnija izšķīrās no savu bērnu tēva Skota Disika, ar kuru bija kopā deviņus gadus, pasaulē laida trīs bērnus, bet tā arī neapprecējās.

Savukārt Džastins Bībers tā arī nespēj atrast piemērotu sirdsdāmu, kas spētu aizvietot bijušo draudzeni, dziedātāju un aktrisi Selēnu Gomesu (23). Viņš meitenes maina teju katru nedēļu.


Kasjauns.lv / Foto: Twitter, Vida Press

Citi šobrīd lasa

Pasauli satriec sievietes snaiperes reakcija uz lodi, kas gandrīz viņu nogalināja. VIDEO 25
Ar vārnām, kazām, slavenībām un pannām. 100 spilgti pensijā aizgājušā Mārtiņa Rītiņa foto 10
Amerikāņu asprāši kādā kulta filmā atraduši Porziņģa dubultnieku
Skatīt visus komentārus