Hercogiene Ketrīna ģērbusies modes nama „Alexander McQueen” tērpā, kādā sabiedrības dāma Kima Kardašjana bija uzcirtusies jau 2011. gadā.

Gluži kā divas māsiņas. Vai hercogiene Ketrīna kopē Kardašjanu? 21

Slavenības
2015. gada 23. decembrī 04:57 2015. gada 23. decembrī 04:57
Kembridžas hercogiene Ketrīna (33) apmeklējusi labdarības pasākumu vienā no saviem iemīļotākajiem tērpiem, kurā viņa redzēta izejam sabiedrībā jau trešo reizi.

Reti kurš pieļaus domu, ka hercogiene Ketrīna varētu ietekmēties no tādām slavenībām kā amerikāņu realitātes šova zvaigzne Kima Kardašjana (35) vai britu dziedātāja un „The X Factor” žūrijas pārstāve Tulisa Kontostavlosa (27). Taču apzināti vai neapzināti tā ir sanācis. Tieši abas šīs dāmas sarkanajā „Alexander McQueen” kleitā redzētas jau 2011. gadā.

Kardašjana un Kotostavlosa gan bija izraudzījušās šī paša modeļa nedaudz īsāku un augumu atsedzošāku tērpa variantu. Bezpiedurkņu tērps, kādā redzētas šīs sievietes ir no Aleksandra Makvīna modes nama 2011. gada rudens kolekcijas un to radījusi dizainere Sāra Bērtone.

Kembridžas hercogienei Ketrīnai šī kleita pirmo reizi bija mugurā uz karaliskās baržas 2012. gadā, kad britu nācija atzīmēja karalienes Elizabetes II valdīšanas 60. gadadienu.

Otro reizi Ketrīna tērpu uzvilka aizvadītā gada februārī slavenību plaši apmeklētā pasākumā Bekingemas pilī.

Trešajā reizē, apmeklējot bērnu labdarības fonda „Anna Freud Centre” rīkoto pasākumu Londonas ziemeļos, Ketrīna tērpam bija pieskaņojusi savu iemīļoto melno „Mulberry” „clutch” somiņu un melna zamša laiviņas...

Ketrīnai šī kleita pirmo reizi bija mugurā uz karaliskās baržas 2012. gadā, kad britu nācija atzīmēja karalienes Elizabetes II valdīšanas 60. gadadienu. Savukārt otro reizi hercogiene šo tērpu uzvilka aizvadītā gada februārī slavenību plaši apmeklētā pasākumā Bekingemas pilī.

Īsi pēc hercogienes pirmās iznākšanas sabiedrībā šajā tērpā, tas tika izpirkts. Taču pirmā no slavenībām, kas tajā apmeklēja saviesīgu pasākumu bija dziedātāja un „The X Factor” žūrijas pārstāve Tulisa Kontostavlosa. Viņa sarkanajā kleitā ieradās uz konkursa atlases kārtu 2011. gada jūlijā. Skandalozā slavenība, kurai ir maz kas kopīgs ar hercogieni – pie tērpa bija pieskaņojusi augstpapēžu sandales, matus bija sapinusi bizē, seju bagātīgi klājusi ar kosmētiku, bet rokām veikusi franču manikīru.

Sabiedrības dāma Kima Kardašjana, kura stila ziņā vēl mazāk līdzinās Ketrīnai, sarkano kleitu bija izvēlējusies kādas ballītes apmeklējumam Ņujorkā 2011. gada augustā. Līdzīgi kā Tulisa, arī Kima izvēlējusies tērpu bez piedurknēm, bet garuma ziņā tas bija sarucis vēl par sprīdi īsāks. Kardašjana kleitai pieskaņojusi čūskādas raksta kurpes uz platformas zoles, bagātīgu kaklarotu, masīvus gredzenus, kā arī spilgtu kosmētiku.

Britu dziedātāja Tulisa šo kleitu uzvilka 2011. gada jūlijā, bet Kima Kardašjana tā paša gada augustā.

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

"6 mēnešus nebiju krāsojusi matus, un tad..." Viņi atzīstas: šī frizūra bija milzīga kļūda 1
Šova „X faktors” vadītājam Rivam Ukrainā piedēvē romānu ar vietējo skaistuli 4
Arī Šlesera vecākais dēls nopelnījis pirmos miljonus 4
Skatīt visus komentārus