Dziedātāja Jenny May un mūziķis Normunds Pauniņš Ziemassvētku laikā iepriecinājuši jau daudzus klausītājus.

Jenny May un Pauniņa koncertā vīrietis bildina mīļoto. VIDEO 21

Izklaide
2015. gada 23. decembrī 07:02
Jenny May un Normunds Pauniņš sākuši koncertēt pa Latviju ar koncertprogrammu „Roka uz sirds”. Koncertā Mālpils muižā kāds vīrietis bildināja savu mīļoto meiteni. Kā notika skaistais pārsteigums - skaties video!

Portālam kasjauns.lv dziedātāja Jenny May pastāstīja, ka koncertprogrammā izvēlētas garīgas Ziemassvētku dziesmas, kas daudziem no aizkustinājuma liek raudāt. Arī paši mūziķi atzīst, ka dažas dziesmas pat pašiem liek acīs sariesties asarām.

Vienā no koncertiem, kas norisinājās Mālpils muižā, kāds pāris jaunlaulāto kāzu valsi iegrieza tieši koncertā. Bet pēc koncerta sekoja vēl viens pārsteigums. Kāds cits vīrietis, nolēmis bildināt savu mīļoto, palūdza Jenny May nodziedāt vienu dziesmu bildinājuma laikā, kam dziedātāja bez vilcināšanās piekrita.

Mūziķi nav gaidījuši, ka koncerti izvērtīsies tik emocionāli piesātināts. „Šajā svētku laikā brīnumi tiešām notiek, un mums ir prieks būt par daļiņu no tiem”, tā mūziķi par saviem koncertiem. Tuvākais koncerts jau šonedēļ 23. decembrī Sv. Jāņa baznīcā, 26. decembrī Liepājā un 27. decembrī Rēzeknē.

Bildinājums pēc koncerta "Roka uz sirds"


Kasjauns.lv/foto: No Jenny May privātā arhīva
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • “Hameleonu” Ēriks atradis mūža mīlestību 3
  • Traģisku stāstu Rīgā kļūst arvien vairāk: cilvēkus met ārā no pašu dzīvokļiem 16
  • Inese: "Mana dzīve būtu citāda, ja vecāki bērnībā būtu pateikuši, ka mani mīl" 3