Britnija Spīrsa ar dēliem Džeidenu Džeimsu un Šonu Prestonu, mājas mīluļiem un ģimenes draugiem sūta sveicienus saviem sociālo tīklu sekotājiem visā pasaulē.

Laiks skrien! Britnija Spīrsa parāda, kā paaugušies viņas dēli. FOTO 6

Slavenības
2015. gada 25. decembrī 19:34 2015. gada 25. decembrī 19:34
Deviņdesmitajos gados par popmūzikas princesi dēvētā dziedātāja Britnija Spīrsa (33) sociālo tīklu sekotājiem atrādījusi jaunākās savu dēlu fotogrāfijas.

Divu fotogrāfiju kolāžā popzvaigzne Britnija Spīrsa redzama kopā ar abiem dēliem – desmit gadus veco Šonu Prestonu un deviņgadīgo Džeidenu Džeimsu. Abi bērni pasaulē nākuši viņas trīs gadus ilgās laulības laikā ar bijušo dejotāju Kevinu Federlainu.

Foto kolāžā redzami arī ģimenes mīluļi Maltas zīda sunīši un divi Britnijas draugi. „Priecīgus svētkus visiem maniem faniem visā pasaulē!” – novēlējusi dziedātāja.

Jau Otrajos Ziemassvētkos, 27. decembrī, Britnija atgriezīsies Lasvegasā un kāps uz skatuves, lai turpinātu priecēt skatītājus ar savu šovu „Piece Of Me”. Popzvaigzne divus gadus ar labiem panākumiem uzstājas kazino „Planet Hollywood” un turpinās izrādīt šovu vēl līdz 2017. gada beigām.

 

 
 

Kasjauns.lv / Foto: Instagram, Vida Press

Citi šobrīd lasa

"Basketbolisti mūsdienās ir tik jūtīgi..." - bijusī "Knicks" zvaigzne uzskata, ka Porziņģis kļūdījies 9
Traģēdija daudzbērnu ģimenē: kamēr māte sēž feisbukā, nomirst 8 mēnešus vecā meitiņa 21
Cilvēki nofilmē, kā pa Minsku lielā ātrumā traucies tanks "ieskrien" stabā un avarē 4
Skatīt visus komentārus