Dziedātāja Ance Krauze ar vecāko meitu Elzu.

Arī tā mēdz būt! Ance Krauze meitas talanta dēļ zaudē svaru 43

Slavenības
2015. gada 29. decembrī 04:55 2015. gada 29. decembrī 04:55
Dziedātāja Ance Krauze (36) katru reizi, kad vecākā meita Elza piedalās vijolnieku konkursā, zaudē ap trim kilogramiem svara.

Trejmeitiņu Elzas (9), Kates (6) un Billes (2) māmiņas dziedātājas Ances Krauzes vecākā meita vijoļspēli apgūst jau kopš mazotnes un ir viena no Latvijā perspektīvākajām mazajām vijolniecēm. Nupat viņa atkal izcīnījusi uzvaru valsts mēroga konkursā. Atvases panākumi slēpjas ne tikai meitenes dotībās, bet savā ziņā ir arī mammas nopelns, jo meitas izvadāšana divreiz nedēļā uz vijoles nodarbībām mūzikas skolā ir viena no Ances lielākajām prioritātēm.

Pat vairāk – dziedātāja atzīst, ka meitas talanta attīstīšana ir viena no lielākajām viņas kaislībām, kas sniedz neizmērojamu piepildījumu. Arī Ance piedalās katrā nodarbībā un, ja nepieciešams, organizē pat aukles jaunākajām meitām, jo nevēlas laist garām nevienu nodarbību. Intervijā žurnālam “OK!” Ance Krauze nupat atklāja, ka neatkarīgi no visa Elza viņas uzraudzībā katru dienu pusotru stundu vingrinās mājās, un gadā ir labi ja pāris dienu, kad meitai ļauj vijoli nespēlēt.

Tikmēr žurnālam “Kas Jauns” Ance Krauze nesen atzinās, ka tieši meitas vijoļspēle ir viena no viņas slaidā auguma atslēgām. „Katrs konkurss, kurā piedalās Elza, man ir tāds notikums! Dzīvoju līdzi, pārdzīvoju ar katru ķermeņa šūnu. Stress ir tik milzīgs, ka katrā konkursā atstāju trīs savus kilogramus,” teica Ance. Viņa arī piebilda, ka nevienā pašas koncertā neizjūt tādu adrenalīnu un lampu drudzi, kā izdzīvojot līdzi meitas vijolspēles sniegumam.

 

 

Kasjauns.lv / Foto: Inta Mengiša

Citi šobrīd lasa

Ogres vidusskolā vīrietis ļaujas kaislībai un sagādā baudu strādniekiem 13
Putins izmirkst līdz pēdējai vīlītei, bet pēc lietussarga nesniedzas 44
Vecpuisis Ķīnā savā loceklī salādē 15 adatas - tīri tā, baudai 1
Skatīt visus komentārus