Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Kamēr daudzi latvieši šoziem apšauba drošību Ēģiptē un atsakās no sildīšanās pie Sarkanās jūras, aktrise Evija Skulte paļaujas uz likteni un nenožēlo, ka devās ceļojumā, – Hurgadā viņa nekādu apdraudējumu neizjuta.

Daiļā aktrise Evija Skulte jubileju nosvin siltajās zemēs. FOTO 28

Slavenības
2016. gada 5. janvārī 09:05 2016. gada 5. janvārī 09:05
Nacionālā teātra aktrise Evija Skulte savu 41. dzimšanas dienu nosvinēja, baudot sauli un jūru Hurgadas kūrortā. Viņa atzīst, ka Ēģiptē jutās droši.

Biļetes atpūtas braucienam uz Ēģipti Evijai bija iegādātas vēl krietni pirms Krievijas pasažieru lidmašīnas avārijas, tomēr aktrise nav vēlējusies mainīt ceļojuma galamērķi. „Man nebija bail turp doties, arī lidmašīnā neradās neomulīga sajūta. Nevar taču būt, ka vēlreiz kas tāds notiks. Bet, ja būs lemts, būs lemts, un viss. Likteni jau ietekmēt nevaram,” uzskata aktrise.

Evija ievēroja, ka atpakaļceļā Hurgadas lidostā pārbaudes bija krietni nopietnākas un ilgākas nekā agrāk. „Viņi ļoti gādā par drošību. Pagāja aptuveni divas stundas, līdz visu pārbaudīja. Vairākās vietās prasīja uzrādīt pasi, pastiprināti pārbaudīja bagāžu. Arī nepiederošās personas, kas parasti par samaksu piedāvā nest čemodānus vai reģistrēties lidojumam, pie lodziņiem palaižot bez rindas, šoreiz lidostā nemanīju,” stāsta Skulte.

Evija lielākoties laiku pavadīja kūrorta slēgtajā teritorijā. par Ēģiptē pavadīto laiku viņa ir sajūsmā. Aktrisei izdevās ne tikai atpūsties, sasildīties un baudīt peldes Sarkanajā jūrā, bet arī sasmelties enerģiju un pozitīvas emocijas. „Viss bija fantastiski. Jo īpaši mani sajūsmināja skaistā zemūdens pasaule, ko iepazinu snorkelējot,” priecājas aktrise.

Plašāk par Evijas Skultes piedzīvojumiem siltajās zemēs lasiet žurnālā „Kas Jauns”.

 

Kasjauns.lv / Foto: no Evijas Skultes privātā arhīva

Citi šobrīd lasa

Akvelīna Līvmane: "Vienmēr atgādinu sev, ka šajā pasaulē esmu radīta tikai vienā eksemplārā"
Skolā Krievijā atrod tualeti, ko drīkst lietot tikai "izredzētie" bērni 24
Vējonis valsts augstākos apbalvojumus pasniedz Kantānei, Marhilēvičam, Gunai Zariņai un citiem ievērojamiem cilvēkiem 36
Skatīt visus komentārus