Džimijs Falons un Armands Kaušelis dzīvē nav nemaz tik līdzīgi, bet rūķa veidolā – pat ļoti.

Latvietis liek pasaules populārākajam komiķim pārģērbties par rūķi no Liepājas. VIDEO 11

Izklaide
2016. gada 5. janvārī 15:41
Par pasaules populārāko TV humora šovu tiek uzskatīts “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”, par kuru sajūsminās ne vien cilvēku miljoni visā pasaulē, bet arī ko līdzīgu cenšas atdarināt pat Latvijā – “Vakars ar Renāru Zeltiņu” un “Pusnakts šovs septiņos ar Jāni Skuteli”. Nu kādam latvietim ir izdevies likt Džimijam Falonam pat pārģērbties par rūķi, turklāt no Liepājas.

Jaunākajā raidījumā Džimijs Falons bija lūdzis skatītajiem iesūtīt dažādus asprātīgus ekrānuzņēmums no sadzīves mirkļiem, bet vislielāko interesi viņam piesaistījis rīdzinieka Edmunda Kalniņa kadrs no režisora Dž. Dž. Džilindžera iestudētās Liepājas teātra izrādes “Sniegbaltīte un septiņi rūķīši”. Šajā izrādē aktieris Armands Kaušelis ļoti atgādina pašu Džimiju Falonu. Tā nu slavenais komiķis ļāva visiem šova skatītājiem salīdzināt, vai tiešām viņi līdzīgā rūķa apģērbā izskatās tik vienādi. Līdzība tiešām ir acīmredzama un Edmundam Kalniņam izdevies Latvijas un Liepājas teātra vārdu izskandināt visā šovbiznesa pasaulē.

Džimijs Falons fano par Ņujorkas “Knicks” un Kristapu Porziņģi.

Nav tā, ka Džimijam Falonam šī būtu pirmā saistība dzīvē ar Latviju un Liepāju, jo komiķis ir kaislīgs Ņujorkas “Knicks” basketbola komandas fans. Tieši šajā komandā spoži savu NBA karjeru iesācis Liepājā dzimušais Kristaps Porziņģis.

Fragments par rūķi no Liepājas teātra - video:


Kasjauns.lv/Foto: Ekrānuzņēmums no video, irliepaja.lv, EPA/LETA
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Reirs pat nevarot normāli strādāt. Labklājības ministrija skaidro, kādēļ brūk tās ēka 22
  • Kāpēc lietuviešu puisis nošāva savu ģimeni? Viņa klasesbiedrene atklāj iespējamos cēloņus 115
  • Triju meitu mātes lūdz atsākt izmeklēšanu pret, viņuprāt, netiklu sporta treneri 23