Pamela Andersone 2016. gadu sagaidīja naktsklubā Maiami kopā ar draugiem. Uz ballīti viņa bija paņēmusi arī jaunāko „Playboy” numuru, kam pozējusi kaila. Šis ir pēdējais „Playboy” izdevums, kurā redzamas pilnībā kailu sieviešu fotogrāfijas.

Pamela Andersone uz gadu mijas ballīti ņem līdzi žurnālu ar saviem kailfoto. FOTO 3

Slavenības
2016. gada 5. janvārī 18:18 2016. gada 5. janvārī 18:18
Seriāla „Pludmales patruļa” zvaigzne Pamela Andersone (48) Jauno gadu sagaidījusi naktsklubā Maimi (ASV) kopā ar draugiem. Uz gadu mijas burziņu seksbumba paņēmusi līdzi arī jaunāko „Playboy” numuru, kas ir pēdējais, kurā publicēti sieviešu kailfoto.

Pamela Andersone ballējās „Fifty Ultra Lounge” naktsklubā, kas atrodas Maiami viesnīcas „Viceroy” telpās. Kopā ar viņu bija draugi – fotogrāfs Deivids Lašapels, mākslinieks Markuss Suaress (kurš nespēja vien rokas atraut no seksapīlās Pamelas), dzīvniektiesību aizstāvju organizācijas PETA viceprezidents Dens Metjūss un Džeimss Deiviss, kas bija iejuties savā „alter ego” tēlā kā Elēna Lankastere.

Aizvadītā gada nogalē slavenākā vīriešu žurnāla „Playboy” veidotāji paziņoja lēmumu vairs žurnāla lappusēs nepublicēt pilnībā kailu sieviešu fotogrāfijas. Pēdējo reizi šim izdevumam kaila pozējusi seksbumba Pamela Andersone, kuras karjera savulaik strauji kāpa ne tikai pateicoties sarkanajam peldkostīmam seriālā „Pludmales patruļa”, bet lielā mērā arī pateicoties pikantajām kailfoto šajā izdevumā.

„Playboy” pēdējo reizi publicējis kailfotogrāfijas aizvadītā gada decembra numurā. Pamelai Andersonei ir šī izdevuma visu laiku populārākā modele, viņas fotogrāfijas vāku rotājušas 14 reizes. Pamela jaunāko žurnāla numuru ar saviem kailfoto ņēmusi līdzi arī uz gadu mijas ballīti, kur to novērtējuši viņas draugi.

Andersone neslēpj, ka par žurnāla veidotāju lēmumu viņu aicināt pēdējai kailfoto sērijai uzzinājusi no saviem dēliem. „Es pārsteigti ieminējos – ‘Vai jūs to nopietni?’ Bet tad apdomājos un secināju, ka tā laikam ir laba vēsts. Ir grūti cīnīties ar interneta vidi. Kaimiņmeitene vairs neeksistē. Viņa uzņem „selfijus” sev zem krekla, vairs nav nekādas noslēpumainības,” tēlaini salīdzina Andersone.

Kad izdevēji sazinājušies ar Pamelu un izteikuši savu piedāvājumu nu jau personīgi, seksbumba satraukusies, vai dēli par to nejutīsies neērti, – informē izdevums „Entertainment Tonight”. „Es bērniem teicu: ‘Man tikko zvanīja un teica, ka vēlas mani fotografēt pēdējam „Playboy”. [Dēls] Brendons teica ‘Mammu, tev tas ir jādara. Mēs esam vecāki, mēs par tevi vairs nejūtamies neērti. Vai zini, mēs domājam, ka tu esi lieliska.’”

 

 
 

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Briti paguruši no poļu, lietuviešu un latviešu iebraucējiem - uzurpēts bizness, zemas prasības, slepkavības 109
Dramatisks skats Slokā: jēgu pārdzēris svinētājs skurbuli izguļ zem vilciena 42
NMPD direktore atklāj biedējošu patiesību, kāpēc cilvēki tik bieži zvana "ātrajiem" 39
Pievienot komentāru