Šovā „Izklausies redzēts” tā kārtīgāk iepazinām dziedātāju Anniju Putniņu.

Annija Putniņa pēc šķiršanās apjukusi. Kur iepazīties?! 70

Slavenības
2016. gada 6. janvārī 05:32 2016. gada 6. janvārī 05:32
Dziedātāja un TV šova „Izklausies redzēts” dalībniece Annija Putniņa (28) atklāj, ka atkal ir brīva meitene, jo šķīrusies no holandieša Džefrija. Tagad viņa prāto, kur Latvijā iepazīties un sastapt jaunus draugus.

Annija ar šefpavāru Džefriju Boersmu iepazinās gandrīz pirms diviem gadiem, kad pēc studijām Londonas Karaliskajā Mūzikas akadēmijā piepelnījās ar dziedāšanu uz kruīza kuģa. Pēc dažiem mēnešiem dziedātāja ar jauniegūto draugu pārcēlās uz dzīvi Latvijā, kur Džefrijs ātri vien atrada darbu savā profesijā, bet Annija sevi realizēja mūzikas jomā.

Diemžēl Putniņas attiecībām ar holandieti nebija lemts turpināties, un jau šoruden Džefrijs atgriezies dzimtenē. Annija, stāstot ar šķiršanos, teic, ka pie tās novedusi atšķirīgā mentalitāte, kā arī tas, ka Džefrijs, kurš savulaik strādājis pat „Michelin” zvaigžņu restorānā Holandē, Rīgā nespēja profesionāli realizēties. „Mēs tā forši palaidām viens otru vaļā,” saka Annija.

Annija Putniņa šķīrusies no Džefrija Boersmu un nu domā, kur dabūt jaunu draugu.

Nu jau dziedātāja atguvusies pēc šķiršanās un prāto, kur tagad Rīgā īsti var iepazīties brīva meitene. „Mēs ar draudzenēm smejot runājām – kur vispār Latvijā var iepazīties? Vecumā pēc 25 gadiem. Kur ir tās vietas, kur satiekas cilvēki? Ja, piemēram, nav ballīšu mājās, kur lai iet? Kur? Veikalā? Kur ir tie klubi? Ir vietas tādiem, kas dzīvē neko nemeklē, bet vienkārši iet tur atpūsties. Ir arī klubi, kur šķiet, ka tevi uzrunā kā nākamo vīru vai sievu... Bet kur ir tas vidusceļš?” aizdomājas dziedātāja.

 

Kasjauns.lv / Foto: Anete Janševica, no izdevniecības „Rīgas Viļņi” arhīva, no Annijas Putniņas privātā arhīva

Citi šobrīd lasa

Aktiera Jāņa Paukštello veselības stāvoklis uzlabojies 16
Sieviete no Mančestras parāda, kādu paradīzi var radīt, ja ir izdoma un rokas darba nebīstas 6
Zādzība no privātmājas pagalma Beberbeķos ļaundariem izvērtās negaidīti 2
Skatīt visus komentārus